Podziękowania dla przasnyskich policjantów. Błyskawicznie ustalili sprawcę zdarzenia

Do Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu wpłynęły podziękowania dla policjantów, którzy szybko ustalili sprawcę kolizji. Autor listu dziękuje za zaangażowanie funkcjonariuszy.

 

Do Komendanta Powiatowego Policji wpłynęło pismo z Ciechanowa. Mężczyzna wyraził swoją wdzięczność za błyskawiczne ustalenie sprawcy kolizji, który uszkodził jego samochód, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

„Bardzo często mam kontakt z organami ścigania i rzadko zdarza się aby postępowanie zostało zakończone tak szybko, a obsługa była tak profesjonalna. Jestem za to bardzo wdzięczny i wierzę, że mając więcej Policjantów, jak Ci z którymi miałem styczność, w trakcie zgłaszania przedmiotowej sprawy opinia o policji i zaufanie do niej mogłyby się zrównać lub nawet przewyższyć tą o Strażakach” – napisał.

– Jest nam bardzo miło, że ciężka służba zostaje doceniona, a takie podziękowania są najlepszą motywacją do dalszej pracy i pomocy mieszkańcom oraz wszystkim osobom odwiedzającym nasze miasto – komentuje pismo rzeczniczka przasnyskiej policji, mł. asp. Ilona Cichocka.

– Jak wielokrotnie pisaliśmy, policjanci wykonując swoje codzienne zadania dbają o bezpieczeństwo i angażują się w pomoc obywatelom, nie oczekując za to specjalnych podziękowań. Nie mniej jednak jest nam bardzo miło jeśli ktoś doceni i zauważy pracę policjantów, a szczególnie gdy poświęci swój czas, żeby napisać kilka miłych słów. To zawsze wywołuje uśmiech na twarzach funkcjonariuszy, pokazuje, że mieszkańcy doceniają ich starania, a przełożonym daje sygnał, że ich podwładni dobrze wypełniają swoje zadania, niosąc pomoc i wsparcie – dodaje.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
Zenon
27 dni temu

Pan podziękował za to, że policjanci nic nie odjaniepawlili, tylko załatwili sprawę tak, jak przewiduje to litera prawa…

Jakby, że to super…

W gazecie rzeczywiscie trzeba o tym napisać, bo w zasadzie – to jest ewenement.

Normalnie to można z granatnika przebić się w komendzie głownej przez piętra i nie ma winnego…

Trafiło na kogoś, kto się podał za prawnika, to spękali…

Normalnie byłoby tak jak zawsze.

Ewaryst...
Ewaryst...
27 dni temu
Reply to  Zenon

Info Przasnysz!
Dobra robota!
Założenie Policji było takie, żeby zbudować sobie fejm, ale napisaliście szczerze, co Wam przekazali – i ludzie wiedzą, jak to jest z tym naprawdę!!!
Tylko sami Policjanci dalej myślą (!), że to dobrze o nich świadczy, że raz im się udało coś dobrze zrobić i ktoś podziękował…

To ich psi obowiązek, za który biorą co miesiąc pensje, żeby wszystko było dobrze zrobione, a nie, że czegoś nie „wiedzo”, „nieumio”, albo „nie stwierdzili”…

Arkadiusz
Arkadiusz
27 dni temu

Bardzo dobrze działa policja, dzięki nim jest bezpieczniej. Należy reagować i zgłaszać odważniejszych.

Czarownica, ta prawdziwa
Czarownica, ta prawdziwa
26 dni temu

Uważam, że warto nagłaśniać takie sprawy. Dlaczego mamy czytać tylko o tym co złe, nieprawidłowe, nierzetelne. Jeśli policjanci zachowali się profesjonalnie, szybko i skutecznie rozwiązali problem, namierzyli sprawcę – zasługują na uznanie. Tak samo, jak nauczyciel, który przygotował dobrze ucznia do konkursu lub olimpiady czy lekarz – ratując życie chorego. Wszyscy mają to niby w swoich obowiązkach, ale nie każdemu się chce. Pracę można wykonywać ot tak, aby wziąć kasę, lub sumiennie, solidnie, z zaangażowaniem. Moim zdaniem bezdyskusyjnie należy się tym ludziom pochwała.