Podróże w czasie kolejką wąskotorową już 22 października

22 października na trasie Czernice Borowe – Chojnowo znów będzie można podróżować kolejką wąskotorową.

 

Podróż w czasie kolejką wąskotorową – to nazwa wydarzenia, które odbędzie się 22 października w Chojnowie. W czasie imprezy będzie można przejechać się kolejką wąskotorową na trasie Chojnowo – Czernice Borowe. Kolejka wyruszy trzy razy, w godzinach: 12.00, 14.00, 16.00.

Tego dnia będzie można również zwiedzać wystawę w zabytkowym dworze. Organizatorzy, czyli Przasnyskie Stowarzyszenie Historii Ożywionej, wraz z partnerami Lokalną Organizacją Turystyczną Północnego Mazowsza i Gminą Czernice Borowe zachęcają do uczestnictwa w strojach retro (z lat 20-30 XX wieku).

 

Szczegóły oraz rejestracja pod numerem 23 674 62 15 w godzinach 7.00 – 14.00 lub e-mailem lotpm01@gmail.com. Osoby zarejestrowane mają zagwarantowane pierwszeństwo przejazdu.

Patronat nad imprezą tradycyjnie objął nasz portal.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu

Szkoda ze Lxd2 nie jeździ 😔

Miś
Miś
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

Już go nie ma. Lokomotywy kupiły inne podmioty, w tym muzeum kolejnictwa, w celu odbudowy i ponownego uruchomienia. Było o tym na tym portalu.

Organizator
Organizator
1 rok temu

Szanowni Państwo, wyczerpano limit dostępnych biletów na przejazdy o godzinie 12:00. Zachęcamy do zapisywania się na pozostałe godziny, tj. 14:00 16:00. Na ostatni przejazd dysponujemy największą liczbą dostępnych biletów. Przejazdy są bezpłatne.