Podinsp. Łukasz Jędrasik pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie

W siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie odbyła się uroczystość z okazji zdania przez inspektora Zbigniewa Andresa obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. Pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie został podisnp. Łukasz Jędrasik.

 

10 lipca w sali konferencyjnej  Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie.

W uroczystości udział wziął I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji z s. w Radomiu insp. Piotr Janik, Wicestarosta Ciechanowski Robert Morawski, Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak, ksiądz Kanonik Wojciech Hubert, Prokurator Rejonowy w Ciechanowie Przemysław Bońkowski, przedstawiciele służb mundurowych oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

– Po złożeniu meldunku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Piotrowi Janikowi oraz przywitaniu gości odczytany został rozkaz personalny o odwołaniu ze stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie insp. Zbigniewa Andresa, a następnie rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie podinsp. Łukaszowi Jędrasikowi dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu – informuje asp. Magda Zarembska z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

– Kolejnym punktem uroczystości była ceremonia pożegnania i przywitania ze sztandarem Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie oraz złożenie meldunków I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji z s. w Radomiu o zdaniu przez insp. Zbigniewa Andresa i objęciu przez podinsp. Łukasza Jędrasika obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. Rozkaz wręczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Piotr Janik – przekazuje rzeczniczka.

– Zbiórka zakończyła się odprowadzeniem sztandaru Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie oraz złożeniem meldunku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji z s. w Radomiu. Po zakończeniu uroczystej zbiórki policjanci, pracownicy cywilni ciechanowskiej jednostki oraz zaproszeni goście podziękowali insp. Zbigniewowi Andresowi za wieloletnią współpracę. Nowemu Komendantowi – podinsp. Łukaszowi Jędrasikowi złożyli gratulacje awansu, życząc dalszych sukcesów zawodowych – dodaje.

Podinsp. Łukasz Jędrasik służbę w Policji pełni od 2006 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. W 2021 roku ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania jednostką organizacyjną w administracji publicznej na Wydziale Bezpieczeństwa i Nauk Prawnych Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Od początku służby związany z pionem kryminalnym. Podinsp. Łukasz Jędrasik pełnił służbę służby na stanowisku: Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku oraz Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku. Następnie pełnił obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku. Od 1 grudnia 2019 roku był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu Za swoje osiągnięcia był wielokrotnie odznaczany m.in.: Brązowym Medalem Za Długoletnią Służbę, Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”.

Gratulujemy!

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aaa
Aaa
2 dni temu

Szkoda że nam go zabrali bo to bardzo sympatyczny policjant