Podinsp. Jacek Danieluk nowym Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu

04 kwietnia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Marek Świszcz w obecności policjantów oraz zaproszonych gości powołał podinsp. Jacka Danieluk na stanowisko Z-cy Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu.

Uroczysta prezentacja  odbyła się w piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu. Mazowiecki Komendant Wojewódzki insp. Marek Świszcz przedstawił nowego Z-cę KPP w Przasnyszu.

Podinsp. Jacek Danieluk ma 47 lat, wykształcenie wyższe, do służby wstąpił w 1988r pracując  na stanowiskach roboczych i kierowniczych. Od 2009r.  na stanowisku Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.  Odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi.

Mazowiecki Komendant Wojewódzki życzył podinsp .J.Danieluk  sukcesów na nowym stanowisku. Do gratulacji przyłączyli się również zaproszeni goście oraz przasnyscy policjanci.

Podins. Jacek Danieluk podziękował wszystkim za miłe  słowa, przyznał, że  zamierza sprostać wyzwaniu jakim jest kierowanie jedną z lepszych jednostek w garnizonie.


 

E.Ś/EN


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments