Podczas kontroli drogowej wpadł z narkotykami.

W ostatnich dniach policjanci z Posterunku Policji w Krasnosielcu zatrzymali 21 – letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek, 5 lutego, około północy policjanci z Posterunku Policji w Krasnosielcu patrolując teren gminy Płoniawy – Bramura zatrzymali do kontroli drogowej forda. W samochodzie jechało trzech młodych mężczyzn. Wszyscy to mieszkańcy powiatu makowskiego. W trakcie dalszych czynności policjanci znaleźli dwie torebki foliowe. Jedna z suszem roślinnym, a druga z substancją w postaci białego kryształu.

Wstępne badania wykazały, że susz to marihuana, druga natomiast substancja została zabezpieczona do dalszych badań. 21- letni kierujący fordem przyznał, że narkotyki należą do niego. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Kierującego poddano również badaniu na zawartość alkoholu w organizmie i środków odurzających. Badanie to nie wykazało obecności w organizmie narkotyków, mężczyzna był trzeźwy.

21 – letniemu mieszkańcowi pow. makowskiego grozi do3 lat pozbawienia wolności.


Źródło KPP Maków Maz.
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments