Pod wpływem alkoholu wsiedli za kółko. Kierowcy zatrzymani

Dwóch nietrzeźwych kierujących zatrzymali policjanci w ciągu ostatnich dwóch dni. Jeden z nich naruszył również sądowy zakaz kierowania pojazdami.

 

– 27 kwietnia w Grabowie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki VW Golf. Po badaniu stanu trzeźwości 47 – letniego kierującego wykazało, że miał on blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo podczas wykonywania czynności okazało się, że mężczyzna posiada aktualny sądowy zakaz kierowania pojazdami – informuje asp. Monika Winnik.

 

28 kwietnia z kolei, w miejscowości Majki Tykiewki policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Fiat Seicento.

– Badanie trzeźwości 38 – letniego kierującego wykazało blisko 1 promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jady – dodaje.

Obydwaj mężczyźni odpowiedzą za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości za które grozi kara  do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna. Dodatkowo 47 – latek odpowie za niestosowania się do zakazu kierowania pojazdami za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

ren

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz
7 miesięcy temu

Dlatego zawsze bronię ludzi i trzeba policji pomóc wyeliminować zagrożenia na drodze, sąsiedzi wiedzą kto może jeździć pijany, niech poinformują policję. Mogli by zrobić komuś krzywdę

Michael
Michael
7 miesięcy temu

O ty konfidecie

Arkadiusz
Arkadiusz
7 miesięcy temu
Reply to  Michael

Czekam na pochwały, zawsze broniłem ludzi i mówiłem co jeden o drugim powiedział, mają do mnie zaufanie i lubią mnie 🙂