Pod Ostrołęką 12 – latek potrącił crossem 6-latka!

Wczoraj, 9 kwietnia 2018r. pod Ostrołęką nastolatek jadąc crossem uderzył w 6 – letniego chłopca, który z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z ostrołęckiej drogówki oraz służby ratunkowe. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 12 –letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego jadąc polaną wzdłuż Narwi poza drogą publiczną motorowerem KTM potrącił 6 – letniego chłopca, który wybiegł zza zaparkowanego pojazdu. Po zdarzeniu nastolatek odjechał z miejsca zdarzenia, następnie wraz z matką powrócił na miejsce.

6 – latek w wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą ostrołęccy policjanci.

Policja apeluje!

Rodzice powinni zdawać sobie sprawę, że pojazdy typu motorower, Quad nie są zabawkami i nie można ich traktować w ten sposób.

Niestety w dalszym ciągu wielu z rodziców nie zdaje sobie sprawę jak poważne zagrożenie mogą stanowić takie pojazdy dla ich dzieci, ale także innych osób. Wielu z nich nie zdaje sobie sprawy, lub też lekceważy fakt,  że na takie pojazdy są potrzebne uprawnienia, które można zdobyć dopiero powyżej 14 roku życia. Warto o tym pamiętać wybierając m.in. prezent na komunię.


 

Źródło KPP Ostrołęka
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments