Pochodzący z Jednorożca Artur Brzozowy wygrywa dzisiejszy odcinek “1 z 10”!!!

Zwycięzcą dzisiejszego odcinka popularnego programu “Jeden z dziesięciu” został pochodzący z Jednorożca Artur Brzozowy. Artur jest wychowankiem przasnyskiego KEN-a. Dziś zdeklasował on przeciwników zdobywając w finale aż 182 punkty!!

W bieżącej, 104 edycji programu ten wynik plasuje Artura na drugiej pozycji i praktycznie gwarantuje udział w wielkim finale.

Jeden z dziesięciu to polski teleturniej edukacyjny emitowany w TVP od 3 czerwca 1994r. Przez ponad 23 lata był nadawany na antenie TVP2, a od 15 stycznia 2018 – w TVP1. Prowadzącym jest Tadeusz Sznuk. Obecnie emitowana jest 104. edycja programu, nadawana od poniedziałku do piątku o 18:55. Jest to najdłużej nadawany teleturniej w polskiej telewizji.

W odcinku udział bierze 10 zawodników. Zajmowane przez nich stanowiska 1–10 są rozdzielane drogą losowania. Każdy uczestnik zaczyna grę z trzema „szansami”, które reprezentują 3 lampki na stanowisku gracza. Prowadzący zadaje pytania z wiedzy ogólnej, na odpowiedź zawodnik ma 3 sekundy, błędna odpowiedź lub jej brak powoduje utratę jednej „szansy”. Liczba zdobytych punktów decyduje o wygraniu odcinka oraz uczestnictwie w Wielkim Finale.

Artur, wszyscy trzymamy kciuki za Twój wstęp w Wielkim Finale!

red.

Źródło wikipedia.pl
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments