Pobudka w sektorze erolniczym – nowy challenge

Młodzi rolnicy zapraszają swoich kolegów do wspólnej zabawy na portalu internetowym Facebook. Nominując ich i wstawiając zdjęcia i filmiki pokazują, jak wyglądał tegoroczny sezon w sektorze rolniczym.

 

Okres zimowy to zwykle spokojny czas w sektorze rolniczym. Świąteczna przerwa zmotywowała młodzież mieszkającą na wsi do wspólnej zabawy na portalach internetowych.  Powstał challenge, w którym młodzi, być może przyszli rolnicy, przypominają okres letni.

„Aby trochę popracować nad nastrojem w sektorze erolniczym udostępniamy tutaj kilka zdjęć z sezonu 2021. W zabawie chodzi o to aby wrzucać w post fajne zdjęcia i nominować kolejne osoby”. Wśród zdjęć, jakie udostępniają znajdziemy pola, maszyny rolnicze i letnio – jesienne prace polowe.

 

– Mieszkamy na wsi, od małego dziecka fascynujemy się rolnictwem, maszynami i wszelkimi nowinkami na rynku rolniczym. Jako mały chłopczyk zasiadałem z ojcem w nasze maszyny i pomagałem w pracach polowych. Brakuje nam tego. Większość z nas wybrało szkoły rolnicze. W okresie zimy czujemy się zamknięci, brak nam przestrzeni i dlatego powstał ten challenge -mówi Paweł, jeden z młodych rolników powiatu przasnyskiego.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments