Plotki potwierdzone. Waldemar Trochimiuk kandyduje na dyrektora szpitala w Przasnyszu.

Od wielu miesięcy mówiło się, że jest następca na stanowisko dyrektora szpitala w Przasnyszu. Na giełdzie nazwisk pojawiały się dwie postaci, ale starosta Krzysztof Bieńkowski stanowczo dementował wszelkie doniesienia na temat następcy Jerzego Sadowskiego. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, na stanowisko dyrektora szpitala kandyduje nieprzypadkowa osoba. Jest nią wicestarosta Waldemar Trochimiuk.

Od wielu miesięcy po mieście krążyły plotki, że po odejściu dyrektora Jerzego Sadowskiego na emeryturę jego miejsce miał zająć wicestarosta Waldemar Trochimiuk. Na temat wicestarosty mówiło się, że bycie zastępcą szefa powiatu nie spełniało jego politycznych, zawodowych i finansowych ambicji. Mówiono także, że Waldemar Trochimiuk nieprzypadkowo zrzekł się mandatu radnego powiatowego. Przyczyny tej decyzji tłumaczył wówczas w następujący sposób:

Waldemar Trochimiuk zrzekł się funkcji radnego powiatu przasnyskiego.

Kiedy w czerwcu ubiegłego roku zwracaliśmy się do starosty przasnyskiego Krzysztofa Bieńkowskiego o zaprzeczenie lub potwierdzenie pojawiającym się w przestrzeni publicznej plotkom, że kandydatem na stanowisko dyrektora szpitala ma być Waldemar Trochimiuk usłyszeliśmy:

Nieprawdą jest, by ktokolwiek był potencjalnym następcą dyrektora, gdyż nie ogłosiliśmy jeszcze konkursu na to stanowisko. Każdy poważny kandydat będzie przez nas wnikliwie wysłuchany. Prawdą jest natomiast, że codziennie z plotek dowiaduję się nowych nazwisk osób, które rzekomo mają pełnić tę funkcję w przyszłości – powiedział Krzysztof Bieńkowski jeszcze przed opuszczeniem stanowiska przez Jerzego Sadowskiego.

Dziś plotki zostały potwierdzone. Jak udało nam się dowiedzieć, o fotel dyrektora szpitala ubiega się wicestarosta Waldemar Trochimiuk. Doniesienia są wciąż informacją bez oficjalnego potwierdzenia, ale nie mamy wątpliwości co do ich prawdziwości.


guest
26 komentarzy