Plenerowe Kino Letnie powraca do Jednorożca

Stowarzyszenie „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej” planuje kolejną edycję Plenerowego Kina Letniego. Mieszkańcy sami wybiorą film.

 

Tak, jak w poprzednich latach mieszkańcy gminy Jednorożec będą mogli spotkać się na seansie kina letniego. Organizatorem plenerowego wydarzenia jest Stowarzyszenie „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej”. Plenerowe Kino Letnie pojawi się na placu przy Szkole Podstawowej im. Adama Chętnika w Jednorożcu. Pierwszy film będzie można zobaczyć już w piątek, 29 lipca.

– Aby sprostać oczekiwaniom publiczności i dokonać wyboru, który będzie odpowiadał jak największej ilości zainteresowanych, oddajemy wam głos – informuje stowarzyszenie.

 

Mieszkańcy mogą wybierać spośród następujących filmów: „Pies”, „Wilk”, „Tajemniczy Ogród”, czy „Chłopiec z chmur”. Głosowanie trwa do wtorku 19 lipca do 18.00.

Plenerowe Kino Letnie w Jednorożcu zostanie sfinansowane w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Gminy Jednorożec w 2022 r. z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments