Plenerowa impreza dla najmłodszych w leśniczówce Przejmy. Świętowali Dzień Rodzicielstwa Zastępczego [FOTO]

23 czerwca 2021 roku w leśniczówce Przejmy Starostwo Powiatowe w Przasnyszu wraz z PCPR zorganizowało plenerowy Dzień Dziecka połączony z Dniem Rodzicielstwa Zastępczego. Na imprezę przybyły rodziny zastępcze z powiatu przasnyskiego wraz z wychowankami oraz podopieczni i opiekunowie placówki ,,Nasze Dzieci’’ w Czernicach Borowych.

 

Tego dnia dzieci miały zapewnione mnóstwo atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, kącik malucha, zabawy, tańce i konkursy animacyjne oraz poczęstunek. Wspólną zabawę uświetnił Król Julian znany z serialu animowanego „Pingwiny z Madagaskaru”. Ponadto, wszystkie dzieci otrzymały od organizatorów drobne upominki, a za zajęcie miejsc w konkursach dodatkowe nagrody. Impreza przebiegła pomyślnie również dzięki pogodzie, która w tym radosnym dniu pozwoliła na skorzystanie ze wszystkich atrakcji.

Starosta Krzysztof Bieńkowski oraz Dyrektor PCPR Krzysztof Goś wszystkim obecnym dzieciom: zarówno małym, jak i dorosłym, życzyli wielu powodów do uśmiechu i radości, rozwijania swoich talentów i pasji, a przede wszystkim beztroskich chwil, prawdziwych przyjaciół oraz kochających ludzi wokół. Podziękowali również rodzinom zastępczym oraz pracownikom placówki opiekuńczo – wychowawczej za ich troskę, trud i zaangażowanie w opiekę nad powierzonymi dziećmi, a także za zapewnienie im spokojnego i szczęśliwego dzieciństwa.

 

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments