Plac zabaw w Chorzelach został zdewastowany. Urząd chce ukarać wandali

W ostatnich dniach doszło do dewastacji placu zabaw przy ulicy Kościelnej w Chorzelach. Z zabawek odkręcone zostały śruby, jedną pomalowano farbą w sprayu.

 

W maju tego roku plac zabaw przy ulicy Kościelnej 1a w Chorzelach przeszedł gruntowny lifting. Wykonano demontaż starej nawierzchni bezpiecznej z płyt elastycznych SBR i EPDM oraz wykonano nową, kolorową, dwuwarstwową nawierzchnię poliuretanową, a także zamontowano  karuzelę tarczową. Niestety, nie wszyscy to docenili. W ostatnich dniach ktoś zniszczył zabawki – powykręcał z nich śruby i pomalował sprayem. Zniszczenia zostały już naprawione. Urząd Miasta i Gminy Chorzele poinformował przy tym, że sprawy nie zostawi.

 

– Czy nie pomyślałeś wandalu, że to nasze wspólne dobro? Nie pomyślałeś o tym, że ktoś na to ciężko pracował? Nie pomyślałeś, że rodziny i dzieci chcą bezpiecznie i spokojnie korzystać z nowego, pięknego placu zabaw? Może nie pomyślałeś. Wstydź się. Nie pomyślałeś pewnie więc też, że plac jest objęty monitoringiem. Nie pozwolimy na wandalizm i niszczenie wspólnego mienia Chorzelan i podejmujemy działania – czytamy na facebookowym profilu miasta.

Sprawa wandalizmu na placu zabaw zostanie skierowana na policję.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
18 dni temu

za jaja powiesic

Tom
Tom
17 dni temu

Na tydzień w dyby

Arkadiusz
Arkadiusz
17 dni temu

Trzeba ukrucic wandalizm i pomoc policji, jeśli każdy by dbał o wspólne dobro i przy pomocy służb wandalizmu by nie było