Plac z garażami przy ulicy Sosnowej w Przasnyszu zyska nowe oświetlenie.

Staraniem radnego miejskiego Sławomira Czaplickiego plac z kilkudziesięcioma garażami, przy ulicy Sosnowej zyska oświetlenie. Urząd Miasta do końca listopada zainstaluje na placu 3 lampy, które zapewnią bezpieczeństwo oraz komfort użytkowników garaży.

Od wielu lat na placu panowały egipskie ciemności. Mieszkańcy po omacku lub przy pomocy latarek docierali do swoich garaży. Zaciemniony plac był też zaśmiecany.

 – Reaguję na każda prośbę i wniosek mieszkańców. Sam wychodzę z wieloma inicjatywami dotyczącymi mojego okręgu, ale również Miasta. W tej sprawie, prośbę przedstawiłem burmistrzowi Łukaszowi Chrostowskiemu kilka dni temu. Również jego priorytetem jest bezpieczeństwo mieszkańców. Praktycznie dwa dni od mojej prośby, burmistrz poinformował mnie, że do końca miesiąca plac z garażami zostanie oświetlony 3 lampami. Dziękuję za sprawne działanie panu burmistrzowi i urzędnikom magistratu, którzy podjęli skuteczne starania i znaleźli rozwiązanie problemu, który istniał od wielu, wielu lat. Rozmawialiśmy również o odwodnieniu terenu i jego utwardzeniu – informuje radny Czaplicki.


guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzyś
Krzyś
1 rok temu

Jednym słowem w końcu doczekaliśmy się radnego, realizującego złożone obietnice. Na takiego radnego warto głosować.

Sławek Czaplicki
Sławek Czaplicki
1 rok temu
odpowiada  Krzyś

Dziękuję. Miło mi. Pozdrawiam serdecznie.

Marek
Marek
1 rok temu

Ciekawe, czy Nareszcie Przasnyski przyjedzie przecinać wstęgę. Niedawno półtora kilometra wyremontowanej drogi otwierało chyba z 8 osób.