PKN Orlen obniża ceny paliwa. Są jednak limity i warunki do spełnienia

Od poniedziałku, 27 czerwca na stacjach benzynowych PKN Orlen pojawiła się promocja paliw. Obniżka cen potrwa do końca wakacji.

 

Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen podczas konferencji prasowej dotyczącej zgody Komisji Europejskiej na przejęcie Grupy Lotos zapowiedział, że na orlenowskich stacjach benzynowych spadnie cena paliwa. Dodał, że w czasie wakacji koncern postara się „choć odrobinę ulżyć kierowcom i paliwo stanieje o kilkadziesiąt groszy na litrze”. Jednak trzeba będzie spełnić pewne kryteria przyznania zbniżek.

Promocja na stacjach Orlen rozpocznie się 1 lipca, ale klienci z kartą Vitay, którzy używają aplikacji będą mogli z niej korzystać już od poniedziałku, 27 czerwca.

 

Z wakacyjnej promocji na stacjach benzynowych Orlenu będą mogli skorzystać wyłącznie zarejestrowani uczestnicy programu lojalnościowego Vitay, którzy korzystają z aplikacji lub tradycyjnej, plastikowej karty.

Zgodnie z założeniami akcji rabat na litrze dowolnego paliwa Efecta lub Verva to 30 groszy w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie. Dzięki temu klienci będą mogli zakupić 150 litrów paliwa miesięcznie z rabatem. Dodatkowa zniżka będzie dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Oni zapłacą o 40 groszy mniej na jednym litrze.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

A teraz proste zadanie matematyczne dla wielbicieli Morawieckiego, Obajtka i całej tej bandy. 11. sierpnia 2011. Kaczynski wyskakuje na mównicę sejmową z kanistrem. Domaga się obniżenia podatków na paliwa, bo na stacjach szaleje drożyzna. Tego samego dnia ropa Brent kosztuje 118 dolców za baryłkę. Dolar 2,91 PLN. Więc baryłka ropy kosztuje 343 złote. Na stacjach benzyna w okolicach 5,40 zł. Dziś ropa Brent kosztuje 109 dolarów. Dolar 4,43 PLN. Czyli 482 PLN płacimy za baryłkę. A więc 40 procent więcej niż w 2011. A benzyna na stacji kosztuje 8 zeta. Przy VAT obniżonym z 23 do 8 procent. Przy normalnym… Czytaj więcej »

rob
rob
1 rok temu

Zawyża cenę innym żeby swoim sprzedać taniej, nie kupię nawet jakby po złotówce sprzedawał

Jai
Jai
1 rok temu
Reply to  rob

To nie kupuj
Pozdrawiam

michał
michał
1 rok temu

Nie kupuję na Łobajtowych stacjach.

Jai
Jai
1 rok temu
Reply to  michał

Nie kupuj- jest pare stacji do wyboru
pozdrowienia

Korsarz
Korsarz
1 rok temu

Zatankowem za 300 i mam na 4 paka 😉

Jamal
Jamal
1 rok temu
Reply to  Korsarz

Bardzo naiwne myślenie. Wychodzi na to że zatankowałeś ok 40litrów. Orlen wykorzystując sytuację na świecie zwiększył swoje marże. Załóżmy że marża wzrosła o 2,5PLN/l. Wygląda na to że straciłeś 100zł a nie zyskałeś na 4paka

Last edited 1 rok temu by Jamal
Korsarz
Korsarz
1 rok temu
Reply to  Jamal

Jakoś twoje kalkulację nie przekładają się na klientów tankujących