Piorun uderzył w budynek Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Przasnyszu.

Dzisiejszej nocy nad powiatem przasnyskim przeszły gwałtowne burze. Niestety, tym razem nie obyło się bez strat w naszym mieście. W budynek Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu uderzył piorun powodując wiele strat.

 

W czwartek, 18 czerwca już od samego rana otrzymywaliśmy alerty o gwałtownych burzach i ulewach nad powiatem przasnyskim. Wiele osób miało nadzieję, że burza na naszym terenie przejdzie łagodnie. Niestety, piorun uderzył w budynek Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu powodując wiele strat.

– Dzisiejszej nocy w naszą komendę uderzył piorun. Spowodował uszkodzenia wielu potrzebnych nam urządzeń, które nadal próbujemy naprawić – powiadomił nas mł. kpt. mgr Piotr Kuligowski, rzecznik prasowy przasnyskiej straży pożarnej.

Obecnie trwają czynności mające na celu przywrócenie sprawności urządzeń w KP PSP Przasnysz. Więcej informacji podamy wkrótce.

w.b.


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konfitura
Konfitura
3 lat temu

Pewnie maszty przyciągnęły .dzis nadają grozniejsze burze. Trzeba uważać

Bogdan
Bogdan
3 lat temu

Ironia losu.Daleko do zdarzenia nie mieli.

dekalb
dekalb
3 lat temu

Jak budynek jest odgromiony to przynajmniej się nie zapali (choć tu pewnie szybko by ugasili)ale sprzęt elektroniczny kaput na to nie ma mocnych.

Adam
Adam
3 lat temu

Nie widzę zabezpieczeń odgromowych na antenach…
https:// www. google. pl/maps/@53.0218397,20.8946596,3a,15y,159.24h,109.77t/data=!3m6!1e1!3m4!1soBYf2-4ceE0n4skn5ahdFg!2e0!7i16384!8i8192

Konfitura
Konfitura
3 lat temu
Reply to  Adam

Jak poniszczylo sprzęt to może na nowym przejdą na cyfre

tom
tom
3 lat temu

a kiedyś ZWAR produkował odgromniki