Pilne! Potrzebne są płytki krwi dla Szymonka Kozickiego

Klub Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Miejskim w Makowie Mazowieckim zaapelował o pilne oddawanie płytek krwi grupy A+. Krew potrzebna jest dla Szymonka Kozickiego, chłopca walczącego z nowotworem.

 

Pilnie potrzebne płytki krwi! – zaapelował dziś Klub Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Miejskim w Makowie Mazowieckim.

„Szymon Kozicki pilnie potrzebuje płytek krwi grupy A+. Płytki krwi można oddać tylko w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zlokalizowanym przy ulicy Saskiej 63/75 w Warszawie. W razie pytań prosimy o kontakt z Panią Jolą Długołęcką – Prezesem HDK przy Urzędzie Miejskim w Makowie Mazowieckim (tel. 514047254). Prosimy o udostępnienia. Sprawa jest bardzo pilna! – czytamy.

 

Szymonek Kozicki zmaga się z nowotworem złośliwym. Wykryty u niego guz początkowo miał 14 centymetrów. Chłopiec przeszedł kilka cyklów chemioterapii. Jak udało nam się dowiedzieć, Szymonek obecnie przebywa w Centrum Zdrowia Dziecka, jest po radioterapii. Płytki krwi są mu bardzo potrzebne.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments