Piłeś – nie jedź! Trójka młodych mężczyzn zginęła na miejscu. 19-letni kierowca prowadził pod wpływem alkoholu!

Do tragicznego wypadku doszło na początku tygodnia w okolicach Ciechanowa. Zginęła w nim trójka młodych mężczyzn. Dziś już wiadomo, że prowadzący auto 19-latek był pod wpływem alkoholu. Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności w związku z pogarszającymi się warunkami drogowymi. Apelujemy również o włączenie myślenia! Piłeś – nie jedź!

Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy zastali auto osobowe marki Opel Corsa leżące na dachu w przydrożnym rowie. W zdarzeniu brały udział cztery osoby. Trzy osoby poniosły śmierć na miejscu. Czwarta została przetransportowana do szpitala. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Wrak samochodu postawiono na koła i odłączono akumulator, po czym został odholowany przez pomoc drogową. Na miejscu zdarzenia obecne były Patrole Policji i ZRM.

Jest to jedno z najtragiczniejszych zdarzeń w ostatnim czasie na terenie powiatu ciechanowskiego. Jak informuje zastępca prokuratora rejonowego w Ciechanowie Piotr Tyszka 19-latek usłyszał dwa zarzuty. Pierwszy to spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, drugi to prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Za pierwsze przestępstwo mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności, za drugie – dwa lata.

W trwającej 5 godz i 8 min akcji udział brało pięć zastępów straży pożarnej: trzy z JRG Ciechanów, jeden z OSP Sońsk i jeden z OSP Gąsocin.

Źródło KP PSP Ciechanów Radio7
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments