Piknik Rodzinny w Szli

Wrzesień sprzyjał Stowarzyszeniu na rzecz Rozwoju Gminy Przasnysz w organizacji kolejnej imprezy finansowanej z budżetu gminnego. Tym razem tej organizacji udało się zrealizować Piknik Rodzinny w miejscowości Szla.

Na uczestników imprezy zorganizowanej 6 września czekało wiele niespodzianek artystycznych, kulinarnych oraz konkursy. Część artystyczną uświetnił występ amatorskich kabaretów z Wielodroża i Bogatego, które zachwyciły publiczność skeczem „Agroturystyka” i parodiowaniem światowych przebojów muzycznych oraz zespołu muzycznego „OMEGA”.

Przerywnikami występów były konkursy z nagrodami, w których chętnie brali udział zebrani na pikniku – od najmłodszych po dojrzałych uczestników zabawy. Dodatkowo można było skosztować przepysznych potraw przyrządzonych przez mieszkanki ze Szli. W zabawie wzięła udział m.in. wójt Grażyna Wróblewska, która od dawna stara się zachęcać mieszkańców swojej gminy do zacieśnienia współpracy między poszczególnymi miejscowościami.

Impreza ta była ostatnim akcentem bogatego projektu Stowarzyszenia mającego zwiększyć integrację społeczną wsi leżących w obrębie przasnyskiej gminy. Sobotni piknik w dużej mierze pomógł zorganizować sołtys wsi Szla Jacek Szczapiński, za co organizatorzy bardzo mu dziękują.Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments