Piknik rodzinny w Duczyminie [FOTO]

W Duczyminie z okazji Dnia Dziecka zorganizowano piknik rodzinny. Na najmłodszych mieszkańców sołectwa czekało mnóstwo niespodzianek.

 

Początkowo piknik miał odbyć się na boisku przy Szkole Podstawowej w Duczyminie. Ponieważ jednak pogoda była niesprzyjająca, zdecydowano o przeniesieniu go do sali gimnastycznej.

Dla wszystkich uczestników (nie tylko dzieci) czekało wiele atrakcji, m.in: dwie zjeżdżalnie i zamek dmuchany, malowanie twarzy, zabawy prowadzone przez animatorów, konkursy sportowe, popcorn, wata cukrowa i słodki poczęstunek.

– Ciężko opisać przebieg całej imprezy, ale mogę powiedzieć jedno – uśmiech nie znikał z twarzy zarówno małych dzieci, trochę starszych jak i dorosłych uczestników ( ja również bawiłem się świetnie – w szczególności na zjeżdżalniach – informuje Mateusz Piórkowski, sołtys i radny miejski w Chorzelach.

 

Wszystkie atrakcje zostały sfinansowane ze środków pochodzących z  „Dietki Radnego”, którą Mateusz Piórkowski otrzymuje za zasiadanie w Radzie Miejskiej w Chorzelach. W przygotowaniu imprezy pomagała społeczność Szkoły Podstawowej w Duczyminie. Patronat nad imprezą objął ksiądz Grzegorz Ostrowski. Animacje poprowadziła firma Takt z Przasnysza.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments