Piknik rodzinny na terenie ogrodu działkowego „Eden” w Przasnyszu

Na terenie ogrodu działkowego Eden w Przasnyszu odbył się piknik rodzinny dla działkowców. Wydarzenie miało miejsce w sobotę 16 lipca 2022r.

 

W sobotnie popołudnie, 16 lipca na terenie ogrodu działkowego Eden odbył się piknik rodzinny dla działkowców. W zabawie wzięło udział ponad 100 osób.

Jak co roku, w konkursie, została wyłoniona najbardziej zagospodarowana działka. Zwyciężyła działka nr 2. Właściciel, pan Krzysztof w nagrodę otrzymał opryskiwacz ufundowany przez radnego Sławomira Czaplickiego.

Nie zabrakło grilla i animacji dla dzieci. Nawet zła pogoda nie przeszkodziła w dobrej zabawie. Wszyscy działkowcy bawili się wspólnie przy muzyce do późna.

 

Organizatorem pikniku było Niezależne Samodzielne Stowarzyszenie Ogrodów Działkowych „Eden”.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Franek
Franek
23 dni temu

Brawo Panie Sławku, byle tylko wystarczyło Panu tych środków dietetycznych na suweniry. Do wyborów jednak jeszcze sporo czasu a elektoratu zawieść nie można. Good luck.

Adam
Adam
23 dni temu
Reply to  Franek

złośliwie pan zagrał.

Romek
Romek
22 dni temu
Reply to  Adam

Nie, to jest polityka właśnie.

Ela
Ela
22 dni temu
Reply to  Adam

Nie złośliwie tylko prawdziwie,bo kampania już się zaczęła na dobre

Dorota
Dorota
22 dni temu
Reply to  Franek

Ten radny dużo robi dla swoich wyborców i mieszkańców ogólnie, a ponadto dzieli się dietą na różne inicjatywy, trzeba to popierać nie krytykować i oby inni też tak robili

Rocky
Rocky
22 dni temu

Mam wrażenie, że te zdjęcia ktoś z ukrycia robił 🙂

JanJakubJankubowicz
JanJakubJankubowicz
22 dni temu

A Marek(prawdziwy) nie komentuje?! Ciekawe, ciekawe…

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
22 dni temu

A co ma komentować? Pan Cz. przynajmniej rozdaje swoją kasę. A jakie ma intencje? Skąd mam wiedzieć, nie jestem jasnowidzem.

Za to nieudacznicy z PiSu rozdają na lewo I prawo kasę z budżetu. Kupują elektorat za jego własne pieniądze. Ostatnia akcja rozdawnictwo 3 tysięcy dla mających pięć węglowy tylko to potwierdza. A tępy naród to kupuje. Jeszcze ze 2 lata rządu tych złodziei i nie będzie czego zbierać.

Tomek
Tomek
22 dni temu

„Pan Cz. przynajmniej rozdaje swoją kasę”. – „Za to nieudacznicy z PiSu rozdają na lewo I prawo kasę z budżetu”. Żeby nie było, nie jestem za żadną z opcji politycznych w kraju. Należy pamiętać, że obie formy są wydatkami z kieszeni podatnika. Pan Cz. również rozdaje taką kasę, a to jest też łatwe.