Piknik rodzinny dla Mii Majchrzak. Szymon Kołecki zmierzy się z Krzysztofem Diablo Włodaczykiem

Już w najbliższą sobotę w Ciechanowie odbędzie się impreza charytatywna, piknik rodzinny dla Mii Majchrzak. W programie m.in. walka bokserska Szymona Kołeckiego i Krzysztofa Diablo Włodaczyka.

 

Mia Majchrzak to dziewczynka, której kręgosłup jest nienaturalnie wykrzywiony w kilku miejscach. Potrzebuje dwóch operacji, gdyż tak zaawansowana skolioza może uszkodzić rdzeń kręgowy i doprowadzić do stałej niepełnosprawności. Więcej o chorobie dziewczynki pisaliśmy tu: Niespełna dwuletnia Mia Majchrzak potrzebuje pomocy

 

Dla Mii już w najbliższą sobotę, 14 sierpnia, o godzinie 10.00 w Ciechanowie (błonia zamkowa) odbędzie się koncert charytatywny. W programie m.in. występ Filipa Czyżykowskiego, Wojtka Gęsickiego, akademii tańca. Będą także pokazy walk i gwóźdź programu czyli walka Diablo Włodarczyka z Szymonem Kołeckim.

Nie zabraknie dodatkowych atrakcji takich jak: dmuchane zamki, gry, konkursy, wata cukrowa, lody. W trakcie imprezy będą prowadzone licytacje, spotkać będzie można też wolontariuszy z puszkami.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments