Pijany z dożywotnim zakazem kierowania pojazdami wsiadł za kierownicę

Dzięki reakcji przypadkowego świadka, patrol prewencji zatrzymał pijanego kierowcę z dożywotnim zakazem kierowania pojazdami. 48-letni mieszkaniec Mławy miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

 

– Wczoraj, po godzinie 17.00 dyżurny komendy policji odebrał zgłoszenie, dotyczące podejrzanie zachowującego się kierowcy renault, który zatrzymał się na chodniku, przy ul. Kopernika. Podczas interwencji okazało się, że za kierownicą auta siedzi 48-letni mieszkaniec Mławy. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2,5 promila, był agresywny – informuje asp. szt. Anna Pawłowska.

 

– Mężczyznę obezwładniono i osadzono w policyjnym areszcie. Samochód został odholowany na koszt właściciela, na parking strzeżony. Jak się okazało, mławianin ma orzeczony, dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji – dodaje.

 

ren

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
Krzysiek
1 rok temu

sprzedać auto na aukcji po orzeczeniu pzrepadku na rzecz SP. w tydzień. kolejny gosć co podtarł się wyrokiem i 'dożywotnim zakazem’ skoro to recydywa to na jakiś czas go zamknąć prewencyjnie a potem hmmm nie mamy średniowiecza ale ucinanie łap było skuteczne.

elemele
elemele
1 rok temu

może ma taki organizm, który tworzy zbyt dużo alkoholu, przecież organizm ludzki naturalnie tworzy opioidy oraz ferment