Pierwszy odcinek 12. edycji Tańca z gwiazdami za nami. Jak występ przasnyszanki Kingi Sawczuk oceniło jury?

10 par ma już za sobą pierwsze starcie w walce o Kryształową Kulę. Ich występy mogliśmy oglądać w poniedziałek, 30 sierpnia na antenie Telewizji Polsat. W tegorocznej edycji możemy śledzić występ przasnyszanki – Kingi Sawczuk.

 

Kinga, znana jako Kompleksiara, to popularna w sieci blogerka. Codziennie miliony osób śledzą jej życie na Instagramie, TikToku oraz na Youtubie. Kinga zadebiutowała także na srebrnym ekranie w filmie “Jestem M. Misfit”. Przasnyszanka tańczy w parze z debiutującym w programie Jakubem Lipowskim.

 

– Zaczęło się w wieku 13 lat. Nie miałam pasji, jakiegoś swojego talentu. Pomyślałam, że wezmę kamerę i coś nagram, wrzucę do sieci – mówiła na wizji o swoich początkach Kinga Sawczuk.

– Pochodzę z Przasnysza, to dość małe miasto. Bardzo je lubię, jednak słyszałam w nim też dużo docinków z racji tego, że robiłam coś nowego, innego. Zacisnęłam jednak zęby i dziś jestem tutaj w Tańcu z Gwiazdami – opowiadała.

Postępy taneczne par najpierw oceniło jury. Występ przasnyszanki spotkał się z jego przychylną opinią.

Bardzo trudna choreografia, fajne zmiany rytmów. Brawo – stwierdził Michał Malitowski, utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański, wielokrotny Mistrza Świata i Europy.

– Bardzo lekko i zwiewnie. Samba jest naprawdę trudna. Bardzo ładnie tańczyłaś rękoma, nogami, chciałabym żebyście jeszcze popracowali nad biodrami – dodała Iwona Pavlović, sędzia międzynarodowy.

Kinga Sawczuk ostatecznie zdobyła 30 punktów.

 

A Wam, jak podobał się występ Kingi ?

 

 

ren

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Świadek prawdy
Świadek prawdy
19 dni temu

Lubię brewki Kingi

Job
Job
19 dni temu

Ani ona ładna, ani utalentowana, nie wiem czym tu się zachwycać

Edzio
Edzio
19 dni temu

Jaki to taniec z gwiazdami ? Gdzie te gwiazdy ?

karol
karol
19 dni temu

Jaki kraj takie gwiazdy.