Pierwszy Nocny Maraton Filmowy w Przasnyszu

22 grudnia w przasnyskim MDK miał miejsce pierwszy Nocny Maraton Filmowy zorganizowany przez Stowarzyszenie Młodzi w Regionie, Klub Filmowy „Ale Nakręcone”’, Stowarzyszenie ” Razem” oraz Miejski Dom Kultury w Przasnyszu.

Szczytnym celem, który przyświecał projekcji była zbiórka pieniędzy dla małej Laury i Michałka, którzy ucierpieli w wypadku samochodowym. Frekwencja przekroczyła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Wśród gości pojawił się również burmistrz Przasnysza Waldemar Trochimiuk wraz z sekretarzem Urzędu Miasta Jarosławem Szmulskim.

Sposób wyboru tematyki maratonu był dość nietypowy. Odbył się on poprzez głosowanie internautów na jednym z portali społecznościowych. Dzięki temu na widzów czekała noc z filmami grozy poprzedzona przasnyską premierą filmu Władysława Pasikowskiego „Pokłosie”. W przerwach między projekcjami odbywały się konkursy. Widzowie mogli obejrzeć również Koszmar z ulicy Wiązów , Grave Encounters oraz Klątwę.

Pochwalić należy organizatorów za profesjonalne podejście do przedsięwzięcia. Miejmy nadzieję, że zaowocuje to kolejnymi maratonami w przyszłości.Sprawdź również

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.