Pierwszoklasiści z Krzynowłogi Małej dołączyli do grona uczniów [FOTO]

Dzieci z klas pierwszych Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Krzynowłodze Małej zostały pasowane na pełnoprawnych uczniów. W nagrodę czekał na nich tort i przyjęcie.

 

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. św. Jana Pawła II w Krzynowłodze Małej odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. Udział w uroczystości wzięli przedstawiciele władz samorządowych, w tym Jerzy Humięcki, wójt gminy, Bogdan Stryjewski, przewodniczący Rady Gminy Krzynowłoga Mała, a także rodzice, grono pedagogiczne i społeczność szkoły. Odśpiewano hymn państwowy oraz zaproszono na część artystyczną przygotowaną przez pierwszoklasistów.

– W części oficjalnej spotkania dyrektor Sylwester Stolarczyk przez dotknięcie kolorowym ołówkiem mianował dzieci na pełnoprawnych uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. św. Jana Pawła II w Krzynowłodze Małej. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy pierwszoklasista otrzymał dyplom i drobne upominki. Na dzieci czekał tort i przyjęcie przygotowane przez rodziców – informuje szkoła.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments