Pierwsza dama najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu odwiedzi powiat przasnyski.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, już w przyszłym tygodniu na spotkanie z mieszkańcami naszego powiatu ma przybyć małżonka prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Agata Kornhauser-Duda.

 

Prezydent stara się obecnie o reelekcję w drugiej turze wyborów, w której zmierzy się z Rafałem Trzaskowskim. Andrzeja Dudę w ubieganiu się o fotel prezydencki wspiera nie tylko środowisko PiS i Zjednoczonej Prawicy, premier Mateusz Morawiecki wraz z Radą Ministrów, ale także najbliższa mu osoba.

Nieoficjalnie wiemy, że spotkanie pierwszej damy z mieszkańcami ma odbyć się w najbliższy wtorek o godzinie 13:00 na stadionie w Jednorożcu. Na uroczyste przyjęcie małżonki prezydenta przygotowuje się m.in. Klub Seniora Złocień z Jednorożca.

 

O planowanej wizycie został również poinformowany wójt gminy Jednorożec, który zapewnia, że trwają obecnie intensywne przygotowania do przyjęcia pierwszej damy, ale nie ma 100-procentowej pewności, że jej wizyta dojdzie do skutku.

 

Potwierdzenia przekazanych nam informacji szukaliśmy w biurze prasowym Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, ale nikt nie odbiera telefonu.

 

M. Jabłońska

 


 

guest
29 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jagoda
Jagoda
1 rok temu

Żona Pana prezydenta u Nas to dopiero zaszczyt. A będzie rozmawiała z mieszkańcami? To był by ewenement usłyszeć głos tej Pani.

Last edited 1 rok temu by Jagoda
Romek
Romek
1 rok temu

Ciekawe, czy Christian Paul vel Krystian Farbaniec już przygotował nową kreację dla Pierwszej Damy, w której ta zaszczyci swoim majestatem Jednorożec? A może pojawi się w Jednorożcu, celem wsparcia umiejętności językowych małża Pierwszej Damy, jakiś amerykanin z Virginii? Ludzie!!! Jeżeli w waszych sercach jest poczucie honoru, jeżeli samodzielnie myślicie, chcecie Polski wolnej od zamordyzmu, zaściankowości, średniowiecza, Polski nowoczesnej, wolnorynkowej (bez rozdawnictwa naszych pieniędzy), bez dyktatu KK i PIS, to zapraszam do Jednorożca by godnie przywitać Pierwszą Damę. Nie zapomnijcie zabrać gwizdków, flag kolorowych i kremówek papieskich. Inne gadżety dozwolone są na własną odpowiedzialność, bo musicie się liczyć z tym,że dziesiątki… Czytaj więcej »

Jagoda
Jagoda
1 rok temu
odpowiada  Romek

Jestem za a nawet przeciw. W imieniu myślących mieszkańców Jednorożca zapraszam.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
odpowiada  Romek

Samodzielne myslenie? Nie przesadzasz trochę? Przecież w TVP jest cała niezbędna wiedza. Suweren już myśleć nie musi.

Romek
Romek
1 rok temu

Nie do “nich” się zwracam! “Oni” dla przyszłości są straceni na zawsze.

Jagoda
Jagoda
1 rok temu

Nie wszyscy w Jednorożcu patrzą na telewizję narodową. Są tacy co czytają i oglądają tvn

Tomek
Tomek
1 rok temu
odpowiada  Romek

Spróbuj przyjechać to ci z d**y zrobimy średniowiecze trollu ..bany.

Mieszkańcy Jednorożca

Romek
Romek
1 rok temu
odpowiada  Tomek

Kolego Tomku, swoją wypowiedzią ocierasz się o art. 190 KK czyli “groźba karalna”. Cytuję:
“§ 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2″.
Czy policja zapuka? Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego

Tomek
Tomek
1 rok temu
odpowiada  Romek

Kolego Romku.Chyba rzeczywiscie w słowach się zagalapowałem.Nigdy nikogo w życiu nie skrzywdziłem.I też nie miałem żadnego zamiaru nikogo skrzywdzić.Więc jeśli poczułesz się urażony to pozostaje mi tylko ciebie przeprosić.
Z poważaniemTomek

Romek
Romek
1 rok temu
odpowiada  Tomek

Lubię Jednorożec 🙂

Tomek
Tomek
1 rok temu
odpowiada  Romek

No to zapraszam,tylko bez “gadżetów dozwolonych na własną odpowiedzialność” bo dobrze wiemy o jakie gadżety chodzi i co to wróży,i bez kolorowych flag.
Polska flaga jest najpiękniejsza i porządana🙂

JAS
JAS
1 rok temu
odpowiada  Romek

Jest takie powiedzenie,Kto się przezywa ,tak się sam nazywa.
a TERAZ SIUSIU I SPAĆ

Andrzej
Andrzej
1 rok temu
odpowiada  Romek

wesoły Romku….Szacun za słowa….pojednawcze, zasypujące podziały, pełne miłości, głębokie w swoim przemyśleniu….widać, że nie jesteś nawiedzonym pisowcem…..Ale czy na pewno…..wiesz kim jesteś i dokąd zmierzasz??? Pozdrawiam. Ps.więcej takich postów, a dowartościujesz się jeszcze bardziej. Tak trzymaj (sarkazm)

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
odpowiada  Andrzej

Oczekujesz pojednawczych slow? To zacznijcie od siebie. Od swojego prezydenta, ministrów, księży…

Przeszkadza Ci osoba, która ma inne zdanie? No ale tolerancja nigdy nie była mocną stroną pisiorkòw.

Andrzej
Andrzej
1 rok temu

Przeszkadza Ci osoba, która ma inne zdanie? No ale tolerancja nigdy nie była mocną stroną totalnych.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

Wspaniała wiadomość. Ciekawe,co będzie miała do powiedzenie. Przez 5 lat jakoś nie było mi dane uslyszeć jej wypowiedzi na jakikolwiek temat. A okazji trochę było – chociażby strajk nauczycieli czy protesty kobiet.
No ale jak trwoga, to do… suwerena. Kolejne 5 lat próżniaczego życia na koszt podatnika warte jest tych kilku wypraw na prowincję.

Anna
Anna
1 rok temu

Suwerenem wg tych mądrzejszych jest przecież przepis prawa i kasta nadzwyczajna

Syn Zenka
Syn Zenka
1 rok temu

“A na ch** mnie ten kaktus”-Chłopaki nie Płaczą

Romek
Romek
1 rok temu

A tak po prawdzie, próżne są nadzieje na spotkanie z panią biskup-dance. Jeżeli już przyjedzie, to przedsięwzięcie adoracyjno -propagandowe odbędzie się gdzieś w zamkniętej sali sportowej ze ściśle wyselekcjonowanym ew. przywiezionym elektoratem. Cały Jednorożec będzie zamknięty. Przestrzeń powietrzna nad nim też – latawca nie puścisz. Kordon bezpieczeństwa – ąż do Szli.
Chciałbym też zauważyć, że na potrzeby wspomnianej wizyty, należy poszerzyć i to znacznie, drogę Bartniki – Jednorożec. Inaczej kolumna SOP-u się nie zmieści.

Janek
Janek
1 rok temu
odpowiada  Romek

jeżeli masz tylko tyle rozumu co piszesz to współczuje twoim bliskim przychodnie już otwarte czas na leczenie pozdrawiam

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
odpowiada  Janek

Prawda Janku zabolała? To weź coś na hemoroidy.

Andrzej
Andrzej
1 rok temu
odpowiada  Romek

Mądrego to i miło posłuchać

Mati
Mati
1 rok temu

Przez ostatnie lata nie miała nic Polakom do powiedzenia i nagle przy okazji wyborów poczuła przemożną chęć wypowiedzenia się? Tak przemożną, że gotowa jest odwiedzić prowincję i spotykać się z nami? Sorry, ale nie wierzę w szczere intencje.

Andrzej
Andrzej
1 rok temu
odpowiada  Mati

drogi Mati (ku refleksji)….Brak autentyzmu i jałowość, obłudę i różne ucieczki od rzeczywistości człowiek powinien tropić przede wszystkim w sobie samym. Jeśli takie postawy zarzucamy drugiemu, można się srodze pomylić, choćby nawet wszystkie znaki wskazywały na słuszność naszego sądu

Borsuk
Borsuk
1 rok temu

Postanowiłem porównać osiągnięcia i porażki obozu Zjednoczonej Prawicy i obozu całej opozycji. Postanowiłem bazować tylko na faktach i liczbach. Nie piszę o aferach obu ugrupowań ponieważ nie ma osób skazanych poza AmberGold. OPOZYCJA SUKCESY; – Orliki, -BUDOWA AUTOSTRAD I EKSPRESÓWEK, – stadiony sportowe, – wysokie kwoty w budżecie unijnym, -wysoki wzrost gospodarczy, OPOZYCJA PORAŻKI: -Podwyżka podatku VAT z 22% do 23% -Podwyżka składki rentowej płaconej przez pracodawcę z 4,5% do 6,5% -Wprowadzony podatek od wydobycia kopalin – Likwidacja ulgi na internet -Wzrost akcyzy na samochody o pojemności silnika powyżej 2 litrów z 13,6% do 18,6% -Podwyżka VAT na książki i… Czytaj więcej »

Romek
Romek
1 rok temu
odpowiada  Borsuk

Propagandę rozsiewasz kolego. To co wpisałeś na listę sukcesów PIS albo zostało zrealizowane przez poprzedni rząd (np. gazoport) albo nie jest żadnym sukcesem (WOT, przekop, ustawa represyjna, F35 itp. ) lub jest to po prostu kłamstwo (np. wejście do grona państw wysoko rozwiniętych, dochody Orlen – naucz się rozróżniać przychód od dochodu).Naoglądałeś się pasków wiadomości typu “świat nam ku….wa zazdrości wszystkiego” i w to wierzysz? Mógłbym tu wypisać kilkaset przykładów porażek PIS-u, ale nie chce mi się, bo rozmowa z elektoratem tej partii to jak gra w szachy z gołębiem: najpierw ci narobi na szachownicę, potem porozwala figury, a na… Czytaj więcej »

Andrzej
Andrzej
1 rok temu
odpowiada  Romek

… Mógłbym tu wypisać kilkaset przykładów porażek PIS-u, ale nie chce mi się, bo rozmowa z elektoratem tej partii to jak gra w szachy z gołębiem: najpierw ci narobi na szachownicę, potem porozwala figury, a na końcu powie, że i tak przegrałeś……(powtórzę)…Mógłbym tu wypisać kilkaset przykładów porażek PIS-u…(nie bój się…napisz chociaż ze 100…a nie strzępisz buzię po próżnicy)..(powtórzę)….ale nie chce mi się, bo rozmowa z elektoratem tej partii to jak gra w szachy z gołębiem: najpierw ci narobi na szachownicę……I tu jest twoja “tolerancja”, albo brak argumentów na zasadzie….a wy murzynów męczycie. Pzdr i życzę więcej optymizmu ponieważ nasz polski naród… Czytaj więcej »

Ryszard
Ryszard
1 rok temu

Przez 5 lat ta Pani nie wydała z siebie głosu,nie stanęła w obronie praw kobiet i Konstytucji.Dlaczego tak panicznie razem z męźem obawiają się przegrać?Widocznie PiS ma coś.na sumieniu.

Andrzej
Andrzej
1 rok temu
odpowiada  Ryszard

Takie złowróżbne wieszczenia to cecha całej tej totalnej i jej akolitów. Wieszczą już przez kilka lat , nakłuwają te swoje laleczki i jedno wielkie g….z tego ich wieszczenia wychodzi. Natomiast zagrożeniem jest, że tacy ludzie też mają konkretny wpływ na innych, a ich mentalność jest taka, że zamiast laleczek są zdolni wykorzystywać ludzi by ich wróżby się spełniły