Pięciu poszukiwanych zatrzymanych przez przasnyskich policjantów

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu zatrzymali kolejnych poszukiwanych. W ostatnich dniach – aż pięciu.

 

W niedzielę, 6 listopada ok. godz. 19.00 w Przasnyszu na ul. Baranowskiej, policjanci zatrzymali 40 – letniego mieszkańca powiatu nakielskiego (woj. kujawsko-pomorskie ), który był poszukiwany do celów procesowych przez Prokuraturę Rejonową w Bydgoszczy.

Dzień później, 7 listopada w ręce policji trafiło dwóch kolejnych mężczyzn. Jeden 45 – letni mieszkaniec Przasnysza został zatrzymany w miejscowości Napierki (pow. nidzicki). List gończy celem odbycia kary pozbawienia wolności wydał Sąd Rejonowy w Przasnyszu.

 

Na ul. Szpitalnej z kolei, policjanci zatrzymali 38 – letniego mieszkańca Przasnysza, również poszukiwanego z powodu niestawienia się do więzienia.

8 listopada do kolejnego zatrzymania doszło na ul. Sportowej w Przasnyszu. Tym razem w ręce policji wpadł 38 – letni mieszkaniec pow. makowskiego, zaś 9 listopada w miejscowości Drążdżewo Nowe, gm. Jednorożec, policjanci zatrzymali 38 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ona
Ona
1 rok temu

Ale sukces policji brawo nagrody się należą a nawet i podwyżki

Boguś
Boguś
1 rok temu
Reply to  Ona

No i emerytury nawet po 3 latach służby…

Kasia
Kasia
1 rok temu
Reply to  Ona

Jesteś śmiesznie śmieszny uhahahaha