„Piątka Radioelektronika” już w kwietniu. Do wygrania rower górski

W pierwszy weekend po świętach Wielkanocnych, w Rostkowie odbędą się zawody „Piątka Radioelektronika”. Wydarzenie będzie elementem obchodów święta 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu.

 

Klub Sportowy „Przaśnik Przasnysz” poinformował, że 24 kwietnia w Rostkowie, w ramach cyklu Korona Ziemi Przasnyskiej 2022, odbędą się zawody pod nazwą „Piątka Radioelektronika”.

W ramach imprezy przewidziano trzy biegi towarzyszące dla dzieci, na dystansie 200 m (roczniki do 2015), 500 m (roczniki od 2012 do 2014) i 1 km (roczniki od 2007 do 2011).

Głównym punktem zawodów będzie bieg „Piątka Radioelektronika” na dystansie 5 km.

– Oprócz kategorii OPEN i 7-u kategorii wiekowych wśród kobiet i mężczyzn na dystansie 5km prowadzona będzie dodatkowa kategoria mundurowa, w której prawo do udziału mają przedstawiciele służb mundurowych – informują organizatorzy.

 

Czas, jaki osiągną zawodnicy biorący udział w zawodach zostanie wliczony do klasyfikacji generalnej cyklu Korona Ziemi Przasnyskiej 2022.

Dodatkową atrakcją będzie specjalna nagroda, którą ufundował Wojciech Brzeziński, wójt gminy Czernice Borowe – rower górski KROSS ESPRIT 1.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments