Pewna wygrana przasnyskich trampkarzy

KORONA OSTROŁĘKA – MKS PRZASNYSZ 0:4

Pewną wygraną zaliczyli trampkarze przasnyskiego MKS-u w niedzielne przedpołudnie w Ostrołęce. Rywalem naszych piłkarzy była drużyna miejscowej Korony. Początek meczu nie wskazywał że odniesiemy łatwe zwycięstwo, ale z upływem czasu sytuacja się zmieniała na naszą korzyść. Po kilku minutach wyrównanej gry przejęliśmy inicjatywę a efektem tego był rzut karny, którego niestety nie po raz kolejny nie wykorzystaliśmy. Na drugi nie musieliśmy czekać długo, a tym razem pewnie wykonał go Janek Wiśniewski i otworzył wynik spotkania. Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy a druga należała już tylko do nas. Mieliśmy w niej mnóstwo sytuacji do podwyższenia wyniku a kilka z nich wykorzystali kolejno: Kamil Maciaszczyk, Kacper Dominiak i Kacper Grabowski. Mecz wygraliśmy pewnie, jednakże wynik mógł być dużo wyższy i tego szkoda, sytuacje do zdobycia bramek, które stworzyliśmy w tym spotkaniu na pewno mogłyby nam starczyć na cały sezon. Najważniejsze jest to że przywieźliśmy komplet punków i od wygrania ligi dzieli nas tylko jedno zwycięstwo z dwóch pozostałych meczy.

MKS: Janek Węglicki – Seweryn Szafrański, Wiktor Kask, Kacper Szczęsny – Przemek Górniak, Dawid Prusik, Kuba Krupa, Janek Wiśniewski, Sebastian Czarzasty – Kacper Grabowski, Kacper Dominiak

Rezerwowi: Przemek Taberski, Kamil Maciaszczyk

Nieobecni: Bartek Biedrzycki, Wojtek Grysztar, Szymek Morawski, Paweł Zadrożny

Trener: Marek Zbrzeski