Paweł Rykowski Najpopularniejszym Dzielnicowym Roku 2015

Zwycięzcą tegorocznego konkursu “Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2015” został mł. asp. Paweł Rykowski, dzielnicowy z terenu miasta i gminy Chorzele.

09 grudnia 2015r w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu został rozstrzygnięty powiatowy konkurs pn. „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2015”. Tegorocznym laureatem został mł. asp. Paweł Rykowski, dzielnicowy z terenu miasta i gminy  Chorzele. Już po raz drugi  nasz kolega jest  laureatem tego konkursu . Ponadto w sierpniu 2015r  roku mł.asp. Paweł Rykowski w tegorocznej edycji wojewódzkiego konkursu  „Dzielnicowy Roku” okazał się najlepszym dzielnicowym na Mazowszu.

Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2015r. ma 41  lat, jest żonaty  i ma jedno dziecko,  mieszka w Chorzelach.  Swoją przygodę z policją zaczął    20  lat temu , początkowo pracował  w Wydziale Łączności Komendy Stołecznej Policji. Od 17 lat pracuje w Komisariacie Policji w Chorzelach, a od 3 lat pełni  obowiązki  dzielnicowego, służy radą i pomaga mieszkańcom.

Na terenie obsługiwanym przez dzielnicowego zamieszkuje około 9.000   mieszkańców. Dzielnicowy cieszy się bardzo dobrą opinią mieszkańców swojego rejonu służbowego , którzy cenią go za to, że jest policjantem sumiennym, serdecznym i empatycznym. Chętnie pomaga potrzebującym,  stara się zrozumieć i rozwiązywać problemy mieszkańców. Wykonując obowiązki służbowe wykazuje pełen profesjonalizm, opanowanie, wiedzę i zaangażowanie.   Za osiągnięcia w służbie był wielokrotnie nagradzany przez Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu.

 

Autor: Oficer Prasowy KPP Przasnysz

asp.szt. Ewa Śniadowska


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments