Paulina Prusik laureatką konkursu „Władcy Ziemi”

Uczennica Zespołu Szkół Powiatowych w Jednorożcu, Paulina Prusik zajęła 3. miejsce w rankingu ogólnopolskim XIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady z biologii pod nazwą „Władcy Ziemi”.

 

Uczniowie z Zespołu Szkół Powiatowych w Jednorożcu, Paulina Prusik, Łukasz Borewicz, Maja Tadrzak i Jakub Walczak wzięli udział w XIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady z biologii pod nazwą „Władcy Ziemi”. Jej organizatorem jest Olimp School. Olimpiada w swym zakresie obejmowała materiał z różnych dziedzin biologii.

– Głównym celem olimpiady było rozwijanie wyobraźni i wyzwalanie aktywności twórczej uczniów, pobudzanie uczniów do poszukiwania, porządkowania i przedstawiania informacji, a także stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia swoich umiejętności i promowanie osiągnięć uczniów – informuje organizator.

Wśród laureatów konkursu znalazła się jedna z uczennic jednorożeckiego ZSP – Paulina Prusik.

– Z ogromną radością chcemy się podzielić z wiadomością, że nasza uczennica Paulina Prusik zajęła 3. miejsce w rankingu ogólnopolskim. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy inspirującego poszukiwania wiedzy – dodaje szkoła.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments