Paulina Gromke zaginęła po raz drugi. 17-latki poszukuje policja

Policjanci poszukują 17-letniej mieszkanki Działdowa Pauliny Gromke. Dziewczyna zaginęła już po raz drugi w ostatnim czasie. Pierwszy raz w kwietniu – wówczas znalazła się w Przasnyszu.

 

O pomoc w odnalezieniu dziewczyny prosi też rodzina. Paulina ma 17 lat, jest średniego wzrostu, ma długie, proste włosy koloru ciemnego. Jest średniej budowy ciała, ma oczy w kolorze niebieskim.

Nastolatka wyszła z domu 6 maja 2022 r. i do tej pory nie nawiązała kontaktu. Ubrana była w czapkę z daszkiem koloru czarnego, bluzę koloru czarnego, spodnie jeansy koloru czarnego typu rurki i buty sportowe firmy Nike w kolorze czarnym. Posiadała przy sobie telefon komórkowy oraz czarną torebkę.

 

– Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat pobytu zaginionej proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komedy Powiatowej Policji w Działdowie lub pilny kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 732 32 01, 47 732 32 00 lub 112, bądź o kontakt z najbliższą jednostką policji – informuje policja.

To drugi raz w tym roku, kiedy dziewczyna poszukiwana jest przez policję. Ostatnim razem odnaleziona została w Przasnyszu przy ulicy Słonecznej.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hubert
Hubert
7 dni temu

Chyba zwyczajnie nie chce wracać do domu skoro drugi raz „zaginęła”

Zenek
Zenek
7 dni temu
Reply to  Hubert

Jeszcze rok i już nie musi. Współczucia dla rodziny i rodziców.

Maxx
Maxx
7 dni temu
Reply to  Hubert

Maj jest, serce nie sługa… że tak oględnie powiem.

Przasnyszanka
Przasnyszanka
7 dni temu

Jestem ciekawa kto płaci za akcję poszukiwawczą? A z drugiej strony to może trzeba by było przyjrzeć się jej sytuacji w domu.

Emil
Emil
7 dni temu

a ja jestem ciekaw jak zareagowało Państwo (z tekturki). czy ktoś z opieki społecznej zainteresował się co działo się w domu dziewczyny? skąd problemy? czy ktoś z kuratorium oświaty prowadził rozmowy, psycholog? czy jak zawsze olano kompletnie dziecko, którym nadal jest?