Pasowanie na ucznia w Krzynowłodze Małej

Dzieci z klas pierwszych Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej zostały pasowane na pełnoprawnych uczniów. W nagrodę czekał na nich tort i przyjęcie.

 

25 października Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów klas pierwszych.

Po odśpiewaniu przez wszystkich obecnych hymnu państwowego pierwszaki zaprosiły gości na część artystyczną.

– Wszyscy doskonale znali swoje role i z uśmiechem na twarzy prezentowali się przed najważniejszymi widzami – rodzicami. Ich popisy wokalne, taneczne i recytatorskie zostały nagrodzone gromkimi brawami. Następnie odbyła się część oficjalna. Pani dyrektor Małgorzata Budna odczytała tekst ślubowania, który uczniowie zgodnie powtórzyli. Najważniejszym wydarzeniem było pasowanie na ucznia. Uczniowie zostali dotknięci magicznym kolorowym ołówkiem, za sprawą, którego stali się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej – relacjonuje szkoła.

 

Na pamiątkę tego wydarzenia każdy pierwszoklasista otrzymał dyplom i teczki na osiągnięcia szkolne. Na dzieci czekał tort i przyjęcie przygotowane przez rodziców.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments