Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu Samorządowym w Chorzelach.

5 listopada 2020r. w Przedszkolu Samorządowym w Chorzelach odbyła się wielka uroczystość pasowania na przedszkolaka. Emocje towarzyszyły dzieciom już od samego rana.

 

Kiedy nadeszła ta wyjątkowa chwila “Motylki” miały niewielką tremę, również dlatego, że z powodu zaistniałej sytuacji w kraju w uroczystości nie uczestniczyli ich najbliżsi. Jednak przedszkolaki okazały się być bardzo odważne oraz dzielne i świetnie poradziły sobie z występem i przygotowanymi zadaniami. Były wiersze, tańce, śpiewy, granie na instrumentach, a na koniec oczywiście ceremonia pasowania na przedszkolaka. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale, pluszaki i słodki upominek.

 

– Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji tak ważnego dla dzieci święta. Pani Dyrektor Annie Lipińskiej oraz Radzie Rodziców Przedszkola Samorządowego w Chorzelach za wspaniałe prezenty dla dzieci oraz życzenia. Słowa podziękowania kierujemy również do Pani Beaty Szczepankowskiej Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele za gratulacje, ciepłe słowa i przepiękne życzenia skierowane do przedszkolaków – informuje Przedszkole.

Wszystkim Motylkom życzymy wielu przyjaciół oraz wesołej zabawy podczas całego pobytu w przedszkolu.

 


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments