Partia Lubelskiej cytrynówki zanieczyszczona fragmentami szkła

Główny Inspektorat Sanitarny wydał kolejne ostrzeżenie publiczne dotyczące żywności. Poinformował o wycofaniu partii produktu Lubelska cytrynówka 28% 100 ml ze względu na możliwość zanieczyszczenia produktu fragmentami szkła.

 

Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany, że w związku z informacją otrzymaną od klienta o obecności fragmentu szkła w produkcie, firma STOCK Polska Sp. z o.o. postanowiła wycofać określone partie produktu Lubelska Cytrynówka 28% 100 ml.

 

Szczegóły dotyczące produktu:

Nazwa produktu: Lubelska Cytrynówka 28% 100 ml

Numery partii: od L19922010915 do L19922011000

Producent: STOCK Polska Sp. z o.o., ul. Spółdzielcza 6, 20-402 Lublin.

– Po otrzymaniu informacji spółka STOCK Polska Sp. z o.o. przeprowadziła pilne postępowanie wyjaśniające, w wyniku którego Zarząd spółki podjął decyzję o natychmiastowym wycofaniu z rynku produktu pochodzącego z przedmiotowej partii – informuj GIS.

Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej monitorują proces wycofania produktu. Nie należy spożywać produktu z partii objętych komunikatem.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gosia Dziedzic
Gosia Dziedzic
1 rok temu

Najlepsza grejpfrutowa pod pomidorki z cebulką. Pyszne

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  Gosia Dziedzic

Sama chemia. Ciekawe jak jeszcze długo producenci mocnych alkoholi nie będą musieli podawać składu takich wynalazków. Miałem kiedyś wątpliwą przyjemność napicia się wiśniówki z tej firmy. Aż mi buzię wykrzywiło. Już tysiąc razy lepiej zrobić sobie drinka z czystą wódką.

Olo
Olo
1 rok temu

Buzię? Ryja prędzej

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  Olo

Hahaha, błysnąłeś pachołku. Brawo