Parafia pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu przekazała relikwie św. Siostry Faustyny do Pułtuska.

Parafia pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu relikwie św. Faustyny od piątku. Wierni w tym czasie modlili się o łaski dla rodzin z całej parafii i świata.

 

Uroczysta msza święta, na zakończenie której relikwie oraz księgę pamiątkową przekazano Rycerzom Jana Pawła II z Pułtuska, odbyła się w drugą niedzielę Adwentu, 6 grudnia.

„Bogu niech będą dzięki za wszelkie łaski i piękny czas peregrynacji relikwii św. Siostry Faustyny i wystawy w dekanacie przasnyskim” – napisano na stronie parafii.

ren


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jakob
Jakob
2 lat temu

A proboszcza maseczka nie obowiązuje?

kololo
kololo
2 lat temu

fajny cyrk

Marian
Marian
2 lat temu
Reply to  kololo

jestem osobą wierzącą nawet bardzo i może to niektórych zdziwi co nie przeszkadz mi być również antyklerykałem i jak patrzę na tych panów w maseczkacy i tego bez maseczki to wzbiera we mnie przekonanie że wybrałem własciwą drogę „JA I MÓJ BÓG KTÓRY MNIE PROWADZI” nie potrzebni mi żadni pośrednicy a już napewno niektórzy z tych co są na zdjęciu znam bo i uważam że gdyby ŚW.FAUSTYNA miała taką moc ta wiekszości z nich DAŁA BY W PYSK a szczegulnie temu bez maski dlatego nie dziwię się takim wpisom a wręcz popieram

Piotr
Piotr
2 lat temu
Reply to  Marian

Za chwilę będą chodzić po kolędzie. Już zachęcają do jak najliczniejszego uczestnictwa we mszy a drugiej strony ręką w rękę z rządzącymi straszą ludzi groźnym wirusem i tylko czekać aż będą zachęcać do szczepienia szczepionką tak bezpieczną że trzeba ludzi zmusić do jak przyjęcia. Szczepionką przed chorobą tak groźną że potrzeba testu by dowiedzieć się że jest się chorym. Nie widzę tu troski o wiernych tylko troskę o kasę i profity od władzy!