Państwo Cesarz wczoraj w pożarze stracili dom. Prosimy o pomoc!

Wczoraj, 30 września, ok. godz. 16.00 w miejscowo Karniewo wydarzyło się jedno z tragiczniejszych zdarzeń, jakie może dotknąć człowieka. Tego późnego popołudnia doszło do pożaru domu rodziny Państwa Cesarz.

Płomienie pochłonęły dorobek i oszczędności całego życia. Poległy w gruzach ich dotychczasowe marzenia i cele, stracili swoją ostoję, swój ciepły rodzinny kąt. W obliczu takiej tragedii na nic zdał się trud wkładany w remont domu. Dzięki Bogu tragedia jaka dotknęła rodzinę wydarzyła się wczesnym wieczorem, brakuje odwagi pomyśleć, co mogło by się stać, gdyby ten pożar wybuchł w nocy. Szybka akcja strażacka skutkowała tym, że spaleniu uległa praktycznie cała góra domu, cały dach z krokwiami, stropami jest do rozebrania. Ponadto hektolitry wylanej wody zalały to, czego nie dotknął ogień. Dom niestety nie nadaje się w tej chwili do zamieszkania, istnieje ryzyko zawalenia. Dzięki pomocy rodziny, strażaków oraz sąsiadów udało się wynieść część zadymionych i zalanych wodą rzeczy. W imieniu całej rodziny dziękujemy za pomoc.

Kochani zwracamy się do Was w ważnej i pilnej sprawie – wsparcia osób, którzy potrzebują Was, Nas, by przywrócić im marzenia i wiarę w lepsze jutro. Zwracamy się do Was wszystkich o pomoc, każda przekazana złotówka to cegiełka, potrzebna dla Nich w tych trudnych chwilach. Z całego serca ślicznie dziękujemy, wierzymy w wasze wielkie serduszka.

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments