Paka dla Futrzaka dziękuje za pomoc i zapowiada, że da popalić pechowemu 2020 rokowi!

Paka dla futrzaka to organizacja charytatywna, a jej członków połączyła miłość do zwierząt. Dzięki tej miłości mogą pomagać bezdomnym psom i kotom, które nie mają głosu, nie proszą o pomoc, a bardzo potrzebują ratunku. Wczoraj poznaliśmy podsumowanie działalności wolontariuszy, z którego wynika, że dzięki hojności darczyńców w ubiegłym roku Paka dla futrzaka zebrała na potrzeby zwierzaków prawie 10 tys. złotych.

 

Szczegóły wyglądają następująco: Koncert charytatywny, który odbył się w Zajeździe Sebory w październiku 2019 r. przyniósł 3.728 zł. Licytacje internetowe pozwoliły zebrać 5.156 zł. Razem daje to 8.884 zł. Do tego należy dodać 1.000 zł ze zbiórki zorganizowanej za pośrednictwem serwisu „zrzutka.pl” na kojec dla chorej Sabinki. Co tak naprawdę daje łącznie aż 9. 884 zł.

 

– Czyli możemy powiedzieć o zebranych prawie 10.000 złotych! Imponująco prezentuje się to zestawienie, prawda? A to wszystko dzięki Wam!!! Dziękujemy artystom, którzy wystąpili na koncercie oraz wszystkim osobom i firmom za wspieranie naszych akcji! Jak widać, nasze działania mają sens, co nas tylko bardziej motywuje! Jeszcze temu pechowemu 2020 pokażemy, na co nas stać! POMOŻECIE NAM W TYM⁉️ Dziękujemy! – napisali członkowie Paki dla futrzaka.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments