Paka dla futrzaka 2019, czyli przasnyszanie na pomoc czworonogom.

III edycja przasnyskiej zbiórki „Paka dla futrzaka”  była wyjątkowa nie tylko ze względu na ilość zebranej karmy, ale także dzięki trzem nowym osobom zaangażowanym w akcję. Poza Patrykiem Spodobalskim, Olgą Goś i Mateuszem Dąbrowskim do ekipy paki dołączyli Weronika Stempiń, Izabela Kosała i Jakub Więckowski.

Dzięki zebranym darom udało  się uszczęśliwić wiele czworonogów. W tym roku zbiórka trafiła do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie, Gabinetu weterynaryjnego 'Cyryl’, Przychodni dla Zwierząt „CrossVet” oraz, po raz pierwszy, do Przystanku Na Cztery Łapy.

Większość zebranych rzeczy otrzymało Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie (760 kg karmy suchej, sporą ilość karmy mokrej i różne potrzebne akcesoria).

Ze zbiórki pieniędzy na zrzutka.pl (600 zł) organizatorzy,  po wcześniejszych konsultacjach z zainteresowanymi, postanowili wybrać się na zakupy.

  • Przychodnia dla Zwierząt „CrossVet” otrzymał 60 puszek mokrej karmy, troszkę smakołyków i przekąsek dla psiaków.
  • do Gabinetu weterynaryjny 'Cyryl’ dostarczono 60 puszek mokrej karmy dla kotów oraz sporo rzeczy z darów (6 legowisk, jedną kuwetę, 35 kg psiej karmy suchej i 12 kg kociej, 13 saszetek pedigree, 8 saszetek activ pet)
  • Przystanek Na Cztery Łapy z kolei otrzymał dużo ciepłych rzeczy do bud, dodatkowo sporą ilość karmy suchej i mokrej oraz akcesoria dla wolontariuszy, którzy zabierają czworonogi na spacery.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments