„Paczka dla dzieciaka” od Mikołajów z gminy Chorzele

Stowarzyszenie „WolonWariaci”, „Motomiłośnicy” oraz Koło Gospodyń Wiejskich Przysowy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w III edycji akcji świątecznej „Paczka dla dzieciaka”.

 

Tak, jak w poprzednich edycjach, finał akcji zaplanowano na 6 grudnia. W tym roku, przygotowane paczki trafią do 70 dzieci z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Czarni.

– Dzieciaki z tego ośrodka to iskierki, cudowne i kochane, one nie pytają, one przytulają. Razem z waszą pomocą zrobimy wszystko, aby każde wyjątkowe dziecko dostało prezent od śpiewających i wesołych Mikołajów. Władze ośrodka przyznały się, że dostały już pytanie od dzieciaków, czy w tym roku także Mikołaje przyjadą z prezentami, więc sami widzicie że nie możemy zawieść tych ślicznych dzieciaków – informują „WolonWariaci”.

 

Organizatorzy akcji 17 i 19 listopada w godzinach od 8.00 do 17.00 na terenie sklepu „Biedronka” w Chorzelach będą zbierać słodkości. Dodatkowe punkty, które także zasilą tegoroczną edycję to Publiczna Szkoła Podstawowa w Pościeniu, Żłobek Miejski w Chorzelach, Przedszkole Calineczka i Przedszkole Samorządowe w Chorzelach oraz Techbud Dachy w Chorzelach.

Zbiórka słodyczy potrwa do 30 listopada.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments