Otwarty Festiwal Kolęd i Pastorałek po raz pierwszy w Chorzelach

Na laureatów czekają nagrody i vouchery na indywidualne zajęcia wokalne, lekcje gry na pianinie. Zgłaszać się mogą mieszkańcy z całego powiatu przasnyskiego.

 

Burmistrz Beata Szczepankowska, proboszcz parafii Chorzele, ks. Stanisław Dziękiewicz wraz ze współorganizatorami zapraszają na „Festiwal Kolęd i Pastorałek. Chorzelskie Anioły – śpiewem leczą duszę” pod patronatem marszałka Sejmu RP Piotra Zgorzelskiego.

– Do udziału w festiwalu serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta i gminy Chorzele oraz mieszkańców Przasnysza i gmin z powiatu przasnyskiego. Na laureatów czekają wspaniałe nagrody oraz wyjątkowe vouchery na indywidualne zajęcia wokalne, lekcje gry na pianinie w Studiu Muzycznym Pani Agnieszki Grabowskiej – uznanej artystki, absolwentki Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, laureatki międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów wokalnych – informuje UMiG Chorzele.

 

Zgłoszenia będą przyjmowane w następujących kategoriach wiekowych:

  1. Szkoły Podstawowe kl. I-III
  2. Szkoły Podstawowe kl. IV-VIII
  3. Szkoły Średnie
  4. Dorośli

 

Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 5 grudnia 2022r. Karty zgłoszeń dostępne są wraz z regulaminem pod linkiem: https://chorzele.pl/?c=mdAktualnosci-cmPokazTresc-1-2772 . Wypełnione zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: konkurs@chorzele.pl lub tradycyjnie pocztą na adres urzędu.

I etap – przesłuchania  – odbędzie się 12 grudnia 2022r. w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Chorzelach

II etap – finałowy koncert laureatów – odbędzie się 6 stycznia 2023r. po Mszy Świętej o godz. 11:45 w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Chorzelach

Główny organizator: Urząd Miasta i Gminy w Chorzelach. Współorganizatorzy: Agnieszka Grabowska, Ksiądz Stanisław Dziękiewicz – Proboszcz Parafii Chorzele, PSP nr 2 w Chorzelach, MGKRPA w Chorzelach, OUK w Chorzelach.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments