Otwarcie Sezonu Motocyklowego Przasnysz 2021 odwołane

Smutna wiadomość dla wszystkich fanów motoryzacji. Klub AMK Rzemieślnik, w związku z przedłużeniem obostrzeń, odwołał Otwarcie Sezonu Motocyklowego Przasnysz 2021. Tym samym, jedna z flagowych imprez moto na naszym terenie, ponownie się nie odbędzie.

 

– W związku z decyzją Ministra Zdrowia o przedłużeniu obostrzeń do 25 kwietnia br. zmuszeni jesteśmy odwołać Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2021 na Ziemi Przasnyskiej.
To już drugi rok kiedy musieliśmy podjąć taką a nie inną decyzję, niezależną od nas.
Liczyliśmy na to, że po rocznej przerwie motocykliści, znów tak jak do tej pory się to odbywało wrócą na nasz przasnyski rynek. Niestety tak nie będzie….W sobotę, 24.04.2021 r. o godz. 13.30 w kościele p.w. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu odbędzie się zamówiona wcześniej msza święta w intencji bezpiecznego sezonu motocyklowego 2021, na którą zapraszamy – poinformował Klub.

 

Przypomnijmy, dziś podczas konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że obowiązujące obostrzenia zostaną przedłużone minimum o tydzień. Z małym jednak wyjątkiem: Od poniedziałku dzieci wracają do żłobków i przedszkoli.

 


 

guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy
Jerzy
1 miesiąc temu

Oni się bawią nami i testują ile jesteśmy w stanie wytrzymać. Nadejdzie w końcu ten dzień w którym wyjadą na taczkach z całą to pandemią świruska covida.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
odpowiada  Jerzy

W następnych wyborach w Powiecie Przasnyskim PiS będzie miał jak nic minimum 60 proc. poparcia. Znowu wyskoczą z jakimiś obietnicami przed wyborami i kupią sobie głosy za nasze pieniądze.

przasnyszanka
przasnyszanka
1 miesiąc temu
odpowiada  Jerzy

Człowieku, gdybyś sam lub kogoś bliskiego stracił to może zmienilbys zdanie .Ludzie przeżywają dramaty. Fakt dopiero zmieniają zdanie jak dotknie to ich .

Jakub
Jakub
1 miesiąc temu
odpowiada  przasnyszanka

Dla mnie dramatem jest to, że moje dzieci od roku nie chodzą do szkoły ! Zamknęli nas w klatkach z dostępem do kościoła i biedronki, jak długo można tak żyć ? Może już wystarczy , kto miał zachorować to zachorował a widać, ze zamknięcie na prawie rok wszystkiego nic nie dało . Czas wrócić do normalności !

Tomasz
Tomasz
1 miesiąc temu
odpowiada  Jakub

dokładnie. rok nauki zdalnej. mimo zwracania uwagi dzieic siedzą przed laptop[em jak chcą, w pozycjach które po czasie wpłyną na zwyrodnienia stawów, kręgosłupa oraz uszkodzenia żył (podkulone nogi na fotelu), zaszczepili nauczycieli – po co skoro nadal siedzą w domach? lekce wf to fikcja, czesć lekcji na zasadzie ‘nauki własnej’ zadam i zróbcie. co to ma być? na to idą podatki? dodam że 2 laptopy prywatne, załączone dzień w dzień po kilka godzin, koszty? Men to nie obchodzi, nauczyciele dostali sprzęt z gminy…

Tomasz
Tomasz
1 miesiąc temu
odpowiada  przasnyszanka

to narracja z tv oraz portali internetowych. u mnie bliska rodzina ok 50 osób (wiadomo wieś 🙂 , spotykamy się systematycznie bez żadnego reżimu, od dzieci rocznych do prababci ponad 80 lat. od roku jedna osoba miała pozytywny test covid (bez objawów, wyszło przy okazji), jedna miała test negatywny (objawy grypy). myślę i widze co sie dzieje. to lokdałn zabija, to teleporady, to za późne leczenie albo wogóle zaniechanie leczenia (ludzie siedza w domach), to paraliż służby zdrowia zabija, to łapanki covidzian a zaniechanie diagnozowania i leczenia raka, chorób serca zabija…