Otwarcie przebudowanej ulicy Cmentarnej, Rzemieślniczej i Księżycowej oraz parkingu w Chorzelach

W piątek, 4 sierpnia w Chorzelach odbyło się oficjalne otwarcie inwestycji „Przebudowa ulic Cmentarnej, Rzemieślniczej i Księżycowej w miejscowości Chorzele wraz z budową parkingu przy ulicy Cmentarnej”.

 

Uroczystości rozpoczęły się od przemowy burmistrz Beaty Szczepankowskiej i symbolicznego przecięcia wstęgi. Samorząd na inwestycję pozyskał ponad 3,4 mln zł z budżetu Województwa Mazowieckiego.

– Przebudowa ulicy Cmentarnej, Rzemieślniczej i Księżycowej obejmowała budowę między innymi ciągu pieszo – jezdnego z kostki betonowej, jezdni o szerokości 6 m, budowę chodników, odwodnienia, zjazdów na posesje, stanowisk postojowych, a także miejsca do składowania śniegu w okresie zimowym – informuje Gmina Chorzele.

Został wybudowany także parking z kostki betonowej przy ulicy Cmentarnej. Ma on zapewnić dodatkowych 56 miejsc postojowych dla samochodów osobowych, w tym dla osób niepełnosprawnych.

 

– Na ulicach i parkingu zainstalowano również nowe oświetlenie led. Dokumentacja projektowo – kosztorysowa na ww. zadanie została zlecona i opracowana w poprzedniej kadencji burmistrz Beaty Szczepankowskiej, dzięki czemu możliwe było zrealizowanie inwestycji w tak krótkim czasie – dodaje samorząd.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtuś
Wojtuś
9 miesięcy temu

Przed wyborami jeszcze będą otwierać 5 razy, to jest metoda na promowanie się

Aga
Aga
9 miesięcy temu
Reply to  Wojtuś

Pani Beato a co tam robi pani mąż, też już akcja wybory, wstyd co ma wspólnego z otwarciem drogi

Aga
Aga
9 miesięcy temu
Reply to  Aga

Ludzie wyślijmy tych emerytów do domu ,a nie robią kampanię wyborczą

Też będziesz stara
Też będziesz stara
9 miesięcy temu
Reply to  Aga

Gdyby nie ci „emeryci” goniłabyś myszy po ulicach Chorzel.

To Szczepankowo!
To Szczepankowo!
9 miesięcy temu
Reply to  Aga

Gdyby nie „Mąż Pani Beaty”, Chorzele byłyby w tej chwili małą, zaniedbaną wioską. Nie mogę zrozumieć mieszkańców Chorzel, że tego nie doceniają. To w tej chwili nie Chorzele, a Szczepankowo, ze względu na wkład tych dwojga ludzi w rozwój tak małej mieściny. Kto nie pamięta, jak wyglądało tam dwadzieścia pięć lat temu, niech obejrzy zdjęcia.

Jan
Jan
9 miesięcy temu

Jest Beata, jest wesoło.

Jan z Przasnysza
Jan z Przasnysza
9 miesięcy temu

A gdzie jest zorro z kropidłem.Czyżby Chorzele były świecką wioską w powiecie?Oooo…!!!