Otwarcie nowego biura w Przasnyszu wzmacnia obecność firmy Gaia Solar w północno – wschodniej Polsce

Nowe biuro w Przasnyszu jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku i zapotrzebowanie na ekologiczne rozwiązania dla ogrzewania domu, jak i produkcji energii elektrycznej Klientów Gaia Solar S.A. w regionie. Decyzja o otwarciu nowego biura potwierdza strategię ciągłego, dynamicznego rozwoju firmy zakładającą lokalną obsługę Klientów.

 

– Jest to naturalna droga rozwoju i dalsza ekspansja naszej marki w ważnym dla firmy regionie kraju. Uważamy, że rozwój rynku energii odnawialnej w Polsce wszedł właśnie w kluczową fazę i dzięki wzrostowi świadomości i dynamicznemu rozwojowi branży, także nasza firma będzie bliżej naszych klientów z tego miasta i całego regionu północno-wschodniej Polski – powiedział Bartłomiej Majsik, Prezes w Gaia Solar S.A.

– Północno – wschodnia część Polski jest dla nas bardzo ważna. Jest to dynamicznie rozwijający się obszar, który pozwoli na wzmocnienie konkurencyjności i podniesienie jakości oferowanych usług z sektora energii odnawialnej – dodaje Łukasz Stępień, Dyrektor regionu Północny Wschód w Gaia Solar S.A.

Siedziba przasnyskiego biura firmy Gaia Solar mieści się 10 minut od centrum miasta przy ulicy Szosa Ciechanowska 24.

– Jesteśmy podekscytowani możliwościami jakie stwarza nam otwarcie nowego biura właśnie w Przasnyszu, chociażby wspomniana wcześniej możliwość wysokiej jakości obsługi Północnej części województwa mazowieckiego oraz województw warmińsko – mazurskiego i podlaskiego. Zamierzamy w jak najszybszym czasie oferować pełen zakres naszych usług i zbudować stabilny zespół doświadczonych doradców z sektora odnawialnych źródeł energii. Cieszę się że moje miasto – Przasnysz, pod wieloma względami spełniło oczekiwania Zarządu Spółki Gaia Solar S.A. i właśnie stąd będzie realizowana dalsza obsługa przed i posprzedażowa północno – wschodniej części Polski, tworząc w naszym regionie kolejne miejsca pracy – dodaje Łukasz Stępień.

 

Gaia Solar

Gaia Solar to nowoczesna spółka z sektora odnawialnych źródeł energii oraz innowacyjnych technologii użytkowych dla domu i biura. Jesteśmy zespołem złożonym z ekspertów w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła i pozostałych rozwiązań OZE, przedsiębiorców i menedżerów, specjalistów w dziedzinach prawa, handlu, finansów oraz marketingu.

Celem naszej pracy jest świadczenie najwyższej jakości usług w obszarze projektowania i instalacji rozwiązań opartych na odnawialnych źródłach energii. Nasze innowacje i udogodnienia pozwalają usprawnić działanie domu i biura, lepiej zarządzać produkcją, obiegiem i odzyskiem energii, zniwelować zbędne koszty i straty.

 

 

 

materiał zewnętrzny

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments