Oświetlenie ulicy Zuzanny w Chorzelach oddane do użytku

Przed świętami Bożego Narodzenia dokonano odbioru końcowego inwestycji „Budowa oświetlenia ulicznego przy ulicy Zuzanny w Chorzelach, gmina Chorzele”. Została ona sfinansowana ze środków własnych gminy.

 

 

Urząd Miasta i Gminy Chorzele poinformował, że w środę, 22 grudnia odbył się odbiór końcowy inwestycji „Budowa oświetlenia ulicznego przy ulicy Zuzanny w Chorzelach, gmina Chorzele”.

Urząd na przygotowanie oraz realizację tego zadania przeznaczył 81 668,50 złotych brutto i w całości sfinansował je ze środków własnych gminy.

 

– W ramach inwestycji wykonano roboty pomiarowe i przygotowawcze, ułożenie linii kablowej długości 299 m oraz rur osłonowych pod jezdnią na ulicy Zuzanny w Chorzelach, na skrzyżowaniach z istniejącą już infrastrukturą oraz w obrębie zbliżeń do istniejącej infrastruktury. Dodatkowo zamontowano po 10 sztuk fundamentów, słupów stalowych ocynkowanych o wysokości 7 m, wysięgników, opraw oświetleniowych LED i złączy słupowych.Wykonawca także wykonał uziemienie przewodu neutralnego i konstrukcji każdego słupa oświetleniowego – czytamy.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konowal
Konowal
2 lat temu

Dobry gospodarz, robi oświetlenie tam gdzie go nie ma

MilyPan
MilyPan
2 lat temu

Rura powinien to zrobić jak sprzedawał działki ale wydal wszycho na Arktyczną Biała Damę.
I było trza ludziom zapalić światło z Państwowych czyli naszych he dobre co.