Ostatnie pożegnanie małego Franka.

Z ogromnym bólem i żalem cała społeczność przyjęła informację o śmierci małego Franka, który zginął w wypadku drogowym, do którego doszło we wtorek, 4 czerwca, na terenie Leszna. To cios, który uderza w każdego z nas.

Franciszek Kuciński zmarł w wyniku tragicznego zdarzenia. Stało przed nim całe życie, które w brutalny sposób zostało przerwane. Z każdą śmiercią jest się trudno pogodzić, jednak śmierć tak młodej istoty jest szczególnie bolesna. I to właśnie dlatego tak trudno się z nią pogodzić.

Ostatnia droga małego Franka rozpocznie się w piątek, 7 czerwca, o godzinie 11.00 mszą świętą odprawianą w kościele w Lesznie. Różaniec za duszę zmarłego chłopca będzie odmawiany 6 czerwca w domu pogrzebowym Juniak, a także 7 czerwca o godzinie 10.00 w kościele.

Wójt Gminy Przasnysz Grażyna Wróblewska – w imieniu swoim i wszystkich pracowników Urzędu Gminy Przasnysz – składa niniejszym głębokie wyrazy współczucia całej rodzinie tragicznie zmarłego Franka.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
4 lat temu

Osoba, która to pisała powinna dłużej zastanowić się nad doborem słów. „Życie, które w brutalny sposób zostało przerwane” naprawdę bardzo zle brzmi, tym bardziej ze winny nie jest kierowca a władze, które nie zadbały o zapewnienie bezpieczeństwa rowerzystom. Chłopiec nie został brutalnie i z zimna krwią zabity, to był WYPADEK, a słowa maja dużą moc wiec naprawdę warto zastanowić się nad ich doborem.

Adam
Adam
4 lat temu
Reply to  Kasia

Pani Kasiu każde przerwanie tak młodego życia jest brutalne.

Kasia
Kasia
4 lat temu
Reply to  Adam

Rozumiem i naprawdę wielkie wyrazy współczucia dla rodziny chłopca, ale w mojej opinii taki dobór słów jest zdecydowanie nie na miejscu, biorąc pod uwagę okoliczności tej tragedii.

Malgosia
Malgosia
4 lat temu
Reply to  Kasia

Zgadzam sie z tym , wszyscy mysla o zmarlym chlopcu a co z kierowca , ktory mie zawimil a tez bedzie zyl z tym piętnem. To dla wszystkich straszna tragedia . Gdzie sa sciezki rowerowe?????