Ostatnia szansa na zapisy. ULT Przasnysz zaprasza na studia

– W tym roku naszą nowością jest kierunek Zarządzanie. Kierunek obejmuje zajęcia związane z marketingiem, logistyką, badaniem rynku oraz psychologią biznesu. Studia przygotowują do wykonywania zawodów w przedsiębiorstwach przemysłowych, zakładach produkcyjnych, centrach logistycznych, urzędach, pełnienia funkcji kierowniczych na poszczególnych szczeblach zarządzania. Uczelnia zapewnia, że w ramach kierunku odbywać się będą inspiracyjne zajęcia biznesowe m.in. z menedżerami, kierownikami wyższego szczebla, specjalistami z zakresu logistyki, jakości, rachunkowości, finansów, HR, marketingu i reklamy – informuje ULT Przasnysz.

 

Wysokie stypendia

Studenci Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Przasnyszu mają możliwość korzystania z rozbudowanego systemu stypendialnego – stypendia przyznawane są zarówno studentom studiów stacjonarnych jak i niestacjonarnych.

 

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu studiów online

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu zdalnym. Studia online są prowadzone przez Uczelnię Lingwistyczno-Techniczną w Przasnyszu na platformie edukacyjnej e-moodle, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii edukacyjnych. Dzięki tej metodzie wykładowcy są dla Ciebie, poprzez platformę, wideokonferencje, e-mail i na żywo. Na bieżąco kontrolują postępy i motywują do pogłębiania wiedzy.

 

Współpraca międzynarodowa

Uczelnia pracuje nad ciągłym poszerzaniem wymiany zagranicznej dla studentów tak, aby każdy zainteresowany student, który osiąga bardzo dobre wyniki w nauce i zna dobrze język obcy, miał szansę skorzystać z możliwości realizacji części studiów w jednej z uczelni partnerskich. Współpraca zagraniczna stała się jednym z kluczowych kierunków rozwoju Uczelni Lingwistyczno-Technicznej.

W ofercie edukacyjnej są studia I i II stopnia, studia inżynierskie, podyplomowe oraz krótkie studia specjalistyczne.

 

Kierunki jakie oferuje uczelnia to m.in.:

  • Zarządzanie – Nowość!
  • Filologia Angielska
  • Filologia Niemiecka
  • Filologia Rosyjska
  • Budownictwo
  • Studia Podyplomowe
  • Krótkie Studia Specjalistyczne
  • Kursy językowe

 

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi kierunkami studiów na stronie internetowej: https://ult.edu.pl/studia oraz do kontaktu pod numerem: 29 752 43 42

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments