Ostatni tydzień na drogach powiatu przasnyskiego obfitował w stłuczki, wypadki i kolizje.

Bieżący tydzień na drogach powiatu przasnyskiego obfitował w stłuczki, wypadki i kolizje.

12.09.2019r.

Godz. 0640–  w miejscowości Dobrzankowo gm. Przasnysz, kierujący volkswagenem w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu doprowadził do zderzenia z hondą. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

11.09.2019r.

Godz. 0900– w Chorzelach na ul. Padlewskiego, kierująca oplem w trakcie włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki Senke w wyniku czego doprowadziła do zderzenia. Z miejsca zdarzenia kierujący motocyklem został karetką pogotowia przewieziony do przasnyskiego szpitala.

Godz. 1820– w miejscowości Kuskowo gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie kierował oplem.

10.09.2019r.

Godz.1110– w miejscowości Parciaki gm. Jednorożec, 54-letni mieszkaniec gm. Jednorożec mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie, w trakcie podjętej wobec niego interwencji policyjnej, słowami wulgarnymi, dopuścił się znieważenia funkcjonariuszy Policji. Ponadto groził policjantom pozbawieniem ich życia. W związku z powyższym zdarzeniem 54-latek został zatrzymany do wyjaśnienia.

Godz. 1530– w miejscowości Leszno gm. Przasnysz, 33-letni kierujący ciągnikiem rolniczym marki Zetor, na skutek wykonywanego w sposób nieprawidłowy manewru skrętu w lewo, doprowadził do zderzenia z volkswagenem, którego kierujący wykonywał  już manewr wyprzedzania. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 33-latek  ciągnikiem rolniczym kierował mając ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie oraz bez uprawnień.

Godz. 1620– w Przasnyszu na skrzyżowaniu ul. Makowskiej z ul. Baranowską, kierujący pojazdem ciężarowym marki Scania wraz z naczepą, wykonując w sposób nieprawidłowy manewr skrętu w lewo, doprowadził do zderzenia z  pojazdem ciężarowym marki Man, którego kierujący obywatel Litwy oczekiwał na wjazd na skrzyżowanie.

09.09.2019r.

Godz. 1210– w miejscowości Przasnysz na ul. Słowackiego, kierująca samochodem osobowym marki Audi A4, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącą skodą fabią. Z miejsca zdarzenia z niegroźnymi obrażeniami ciała przasnyskiego szpitala przewieziona została pasażerka audi.  Kierującą audi ukarano mandatem karnym za spowodowanie kolizji drogowej.

Godz. 1450– do Komisariatu Policji w Chorzelach, zgłosił się mieszkaniec miejscowości Łaz i poinformował, że pod jego nieobecność w miejscu zamieszkania nieznany sprawca dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 2 tyś. złotych.

Godz. 1640– w Przasnyszu na ul. Szpitalnej, kierujący fordem w wyniku nieprawidłowo wykonywanego manewru omijania, doprowadził do zderzenia z zaparkowanym oplem, który w następstwie uderzył w zaparkowanego przed nim volkswagena. Kierujący fordem został ukarany mandatem karnym.


Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments