Ostatni seans letniego kina w Duczyminie już w przyszłym tygodniu

W piątek, 12 sierpnia odbędzie się ostatni seans letniego kina w Duczyminie. Mieszkańcy obejrzą „Dziką Ekipę”. Za projektem stoi stowarzyszenie „Duczymin – Razem Możemy więcej”.

 

Stowarzyszenie „Duczymin – Razem możemy więcej” kończy realizację projektu „Letnie kino pod chmurką w Duczyminie”, na który otrzymało dofinansowanie w wysokości 3 tys. złotych z Urzędu Miasta i Gminy Chorzele. Projekt polega na organizowaniu w okresie letnim cyklu filmowych pokazów plenerowych. Za pozyskane środki kupiono krzesełka. Projektor pochodzi z ubiegłorocznej edycji konkursu „Mazowsze lokalnie”, a ekranu użyczyła Publiczna Szkoła Podstawowa w Duczyminie.

 

Za nimi już pokazy filmów „Hotel Transylwania 3” i „Kogel Mogel 4”. Teraz stowarzyszenie zaprasza na ostatni, wspólny seans, który odbędzie się w piątek, 12 sierpnia o godzinie 19.00.

– Zapraszam na ostatnie spotkanie w te wakacje z naszym kinem! Na ekranie zawitają postaci z animowanej komedii „Dzika ekipa”. Tak, jak przy okazji ostatniego spotkania – teraz również każdy uczestnik otrzyma świeżo zrobiony popcorn. Co prawda film jest animowany, ale gorąco zapraszamy całe rodziny. Nie wiadomo kiedy przytrafi się kolejna okazja – informuje stowarzyszenie.

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments